depilacja laserowa wrocław

Więzienna Pub znajduje się w zabytkowym ceglanym budynku, który od XIV służył Wrocławianom (tym na bakier z prawem) jako Miejskie Więzienie. Obecnie dawna "sala przesłuchań" - bo tam konkretnie znajduje się pub - zapewnia mieszkańcom stolicy Dolnego Śląska szereg zdecydowanie przyjemniejszych doznań.

We wnętrzu uwagę przykuwa długi bar wykonany własnoręcznie przez właścicieli ze skrzyń po różnego rodzaju winach. Vis a vis baru umieszczone są wygodne ławy i stoły przy których możemy raczyć się na prawdę szeroką gamą trunków. Jest tu także ogromne lustro znajdujące się w centralnej części lokalu i szafa grająca w której możemy zamówić ulubione kawałki. Niezwykłego klimatu dodaje też średniowieczne sklepienie. Jako ciekawostkę należy dodać że na jednym z parapetów należącym do pubu na ulicy Więziennej, za kratą odsiaduje swój wyrok krasnal więzień lub więziennik – po tym możecie łatwo rozpoznać że jesteście blisko tego przybytku! 

Wspomnieć należy jeszcze o tym że w pubie na Więziennej można kupić grafiki i obrazy znanego i lubianego artysty Piotra Gardeckiego!

View the embedded image gallery online at:
http://www.knajpy.wroclaw.pl/wiezienna-pub#sigFreeId7b291155e2

Więzienna Pub w swojej ofercie ma wina z beczek (białe i czerwone głównie morawskie) w bardzo atrakcyjnych cenach (40 zł za litrową karafkę!) oraz z pod wrocławskiej winnicy Adoria (w niedalekiej przyszłości także inne lokalne winnice). Nowością jest także lany z beczki cydr! Wspaniały i orzeźwiający!

Aktualnie dostępne są 4 rodzaje lanego piwa czeskiego (7-9 zł), wybór piw butelkowych czeskich oraz polskich, poncze, koktajle winne, domową mrożoną herbatę i szeroki wybór alkoholi mocnych.

Na jesienno - zimową porę polecamy różne grzańce (mieszanki autorskie): z cydru, wina lub piwa. Oprócz tego wybór drinków, whisky a z przekąsek talerz serów, chleb ze smalcem, paluszki i orzeszki.

W lokalu działa szafa grająca :) Dla umilenia czasu naszym gościom proponujemy także karty do gry, kości, domino, szachy oraz książki - także na wymianę. Istnieje możliwość płatności kartą. Pub czynny jest codziennie od 12.

Zapraszamy na kameralny, kultowy dziedziniec - atmosfera zupełnie niepowtarzalna!

View the embedded image gallery online at:
http://www.knajpy.wroclaw.pl/wiezienna-pub#sigFreeId6edc4df146

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

mic

bookshelf

globe

music

How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog