depilacja laserowa wrocław

Wściekły Pies to lokal położony zaraz przy wejściu do Pasażu Niepolda (po prawej stronie) w miejscu starego Planu B. Aby dostać się do środka musimy zejść stromymi schodami nad którymi powieszone jest bardzo wyraźne logo klubu.

Wchodząc do niego ujrzymy ogromne i wygodne loże, dłuuugi bar, ceglane ściany, a na nich setki plakatów z dawnych koncertów – głównie rockowych. Zwraca na siebie uwagę ściana oklejona starymi wydawnictwami winylowymi a także spory parkiet dzięki któremu można dosyć swobodnie tańczyć. Klub jest duży, przestronny ale są tu także zakamarki, w których można się ukryć, odpocząć i zwyczajnie swobodnie pogadać.Jeżeli chodzi o klimaty muzyczne to są one zdecydowanie inne od tych które proponował Plan B. Usłyszymy przede wszystkim klasyki i nowości rockowe, dużo muzyki lat 80/90 i dużo eksperymentów. Klub mocno odstaje od reszty pasażowych knajp (w dobrym tego słowa znaczeniu) i oferuje zdecydowanie ambitniejszą rozrywkę.

Na barze czeka na nas także ogromna gama drinków – jest do zdecydowanie duży plus knajpy. Napotkamy tu na mnóstwo wariacji z mojito w roli głównej, wymienię kilka - pink mojito, ogórkowe mojito, smerfowe mojito, żurawinowe mojito.... itd. Oferta drinków to bardzo mocna strona wściekłego psa dlatego radzimy się z nią dobrze zapoznać. Ważne jest też to, że wstęp jest zawsze darmowy (poza oczywiście koncertami), co w Pasażu jest rzadkością.

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

mic

bookshelf

globe

music

How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog