The Winners Pub

Winners to pub i restauracja w jednym, stylizowany na amerykańskie kluby z lat 30 ubiegłego stulecia. Jako restauracja, serwuje głównie kuchnię amerykańską, a jankesi wiadomo lubią zjeść solidnie i treściwie. Stąd w menu królują burgery, sałatki i steki - wszystko przygotowywane na miejscu, ze świeżych produktów. Zresztą można przekonać się o tym na własne oczy, gdyż kucharze pieką, smażą i duszą na "widoku". Zwłaszcza oferta steków jest wyjątowo ciekawa i określana jako najlepsza w mieście. Można spróbować np. steka z kamienia lawowego, który rozgrzewa się do 300 stopni Celsjusza, a klient sam może wybrać sobie stopień wysmażenia mięsa, w zależności od upodobania. Menu jest również w języku angielskim, więc turyści również nie będą mieć problemu ze złożeniem zamówienia.

Druga gałąź działalności "pubu zwycięzców" to oferta sportowa. Twórcy chcą by lokal stał się miejscem spotkań kibiców różnych dziedzin sportowych. Przez cały tydzień w Winnersie oglądać można najróżniejsze transmisje zawodów czy meczów wielu dyscyplin, od piłki nożnej, poprzez konkursy zimowe, żużel, siatkówkę aż do typowo amerykańskich: NBA czy NFL. A jest na czym oglądać, bo jest tu aż 9 telewizorów i ekran projekcyjny. Miejsc siedzących jest dużo, a skórzane sofy/boxy wygodne. Ciekawostką jest, że transmisje meczów Śląska na wyjeździe komentowane są na miejscu przez byłych piłkarzy klubu: Dariusza Sztylkę i Remigiusza Jezierskiego. Winners promuje również wrocławski sport, działając na zasadzie partnerstwa z Pure Academy oraz siatkarską drużyną kobiet Impelu Gwardii. Siatkarki zresztą są częstymi gośćmi pubu.

Wystrój podkreśla tylko sportowy charakter Winnersa, ściany ozdobione są wielkimi fotografiami z różnych aren: torów kolarskich, ringu, boiska oraz gadźetami sportowymi i nie tylko, np. kijami golfowymi, rakietami tenisowymi, leciwymi aparatami fotograficznymi.W tylnej części lokalu znajduje się sporych rozmiarów palarnia na ok. 40 osób, którą można wynajmować na imprezy zamknięte. Rezerwacje stolików kosztują 50 zł do późniejszego wykorzystania na barze. A bar jest dobrze zaopatrzony, ma bogatą ofertę whisky (organizowane są tu też degustacje tego trunku) oraz ciekawe drinki, np. Scooby Snack (na bazie Wyborowej i Seagramsa). Szatni nie ma, są wieszaki przy każdym stoliku, tak jest wygodniej i taniej.

Lokal otwarty jest przez 7 dni w tygodniu, od południa. W dzień można zjeść tu lunch lub wypić kawę przeglądając prasę. Jest cicho i spokojnie, również wieczorami nie ma hałaśliwej muzyki, można porozmawiać lub w spokoju obejrzeć mecz. Co ważne lokal jest klimatyzowany, ma bezpłatne WI-FI i jest przystosowany dla niepełnosprawnych.

 • More Articles...

  Gdzie zjeść

  • Pod Złotym Psem

   Pod Złotym PsemWitajcie moi drodzy czytelnicy! Parę dni temu wybrałem się do Rynku w celu sprawdzenia kolejnej...

  • Michiko Sushi Roll

   Michiko Sushi Roll Dawno nie ukazała się żadna notka, ale zrozumcie, smakosz też ma swoje życie prywatne. Niemniej,...

  • Hotel Lothus

   Hotel Lothus Hotel Saigon był punktem charakterystycznym na mapie Wrocławia. Hotelowa restauracja była wręcz...

  • Słodkie Czary Mary

   Słodkie Czary Mary PIERWSZA MANUFAKTURA KERMELKÓW I LIZAKÓW NA DOLNYM ŚLĄSKU -nasza mini fabryczka, w której 100%...

  • Margoteria

   Margoteria lub Bistro Margo to kawiarnia i restauracja mieszcząca się przy pl. Solidarności w budynku...

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

mic

bookshelf

globe

music

How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog