Laki Zaki

Część wrocławskiego podziemia. Dosłownie. Najlepszym dowodem jest to, że mimo kilku dobrych lat istnienia tej knajpy dopiero teraz pojawia się jej opis na naszym portalu. Stali bywalcy doskonale wiedzą, że postromych, krętych schodach łatwiej się tu schodzi, niż wychodzi. 

 

Chociaż wystrój miejsca jawi się raczej w ciemnych kolorach, przychodzi się do Strefy Zero raczej w jasnym celu. Długi, potężny bar z czerwonymi hokerami przyozdobiony jest artefaktami najróżniejszego rodzaju jak zdjęcia, wlepki, tabliczki, postery i inne gadżety. Nadaje to znajomego klimatu i pozwala poczuć się, jak u siebie. Tanie alko i dobry rock pozwalają szybko wczuć się w specyficzną atmosferę. Uwagę przyciąga długa deska z niebanalnym - nawet jak na Wro - wyborem trunków. Wśród nich takie specjały jak Krajowa, Z Czerwoną Kartką, Arktika, Ojczysta czy Żytnia. 

Ostro potrafi być tu nie tylko ze względu na szkło, ale również przy granej na żywo muzyce. Niektóre strefowe koncerty czy jamy zapadają w pamięć. Sprzęt nagłaśniający na wyposażeniu, obecność akustyka i otwartość właścicieli (niegdyś trzymających w kupie Samo Życie) ułatwiają organizację imprez czy koncertów młodych kapel. Mają tu czasem miejsce grania konsolowe czy pojedynki szachowe, na stałym wyposażeniu jest też stół do piłkarzyków. Rockowych knajp na mapie Wrocławia nigdy za mało. Jeśli szukasz ciekawej, bezkompromisowej alternatywy w centrum bez dufy, wjazdu, szatni czy selekcji zajrzyj w podwórko między Ruską i Antoniego i udaj się do Strefy Zero. Enjoy responsibly!

 • More Articles...

  Gdzie zjeść

  • ToGo Sushi

   ToGo Sushi To fakt, zostałem fanem sushi, nie wiem dlaczego i nie staram się tego wyjaśniać, ale tak po...

  • Pergola

   W przyjaznym otoczeniu Hali Stulecia, Parku Szczytnickiego i kompleksu ogrodowo - rekreacyjnego, gdzie...

  • Wook

   Wook Tym razem odwiedziłem lokal, specjalizujący się w kuchni chińskiej - Wook. Knajpa mieści się na...

  • Michiko Sushi Roll

   Michiko Sushi Roll Dawno nie ukazała się żadna notka, ale zrozumcie, smakosz też ma swoje życie prywatne. Niemniej,...

  • Hotel Lothus

   Hotel Lothus Hotel Saigon był punktem charakterystycznym na mapie Wrocławia. Hotelowa restauracja była wręcz...

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

mic

bookshelf

globe

music

How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog