Laki Zaki

Część wrocławskiego podziemia. Dosłownie. Najlepszym dowodem jest to, że mimo kilku dobrych lat istnienia tej knajpy dopiero teraz pojawia się jej opis na naszym portalu. Stali bywalcy doskonale wiedzą, że postromych, krętych schodach łatwiej się tu schodzi, niż wychodzi. 

 

Chociaż wystrój miejsca jawi się raczej w ciemnych kolorach, przychodzi się do Strefy Zero raczej w jasnym celu. Długi, potężny bar z czerwonymi hokerami przyozdobiony jest artefaktami najróżniejszego rodzaju jak zdjęcia, wlepki, tabliczki, postery i inne gadżety. Nadaje to znajomego klimatu i pozwala poczuć się, jak u siebie. Tanie alko i dobry rock pozwalają szybko wczuć się w specyficzną atmosferę. Uwagę przyciąga długa deska z niebanalnym - nawet jak na Wro - wyborem trunków. Wśród nich takie specjały jak Krajowa, Z Czerwoną Kartką, Arktika, Ojczysta czy Żytnia. 

Ostro potrafi być tu nie tylko ze względu na szkło, ale również przy granej na żywo muzyce. Niektóre strefowe koncerty czy jamy zapadają w pamięć. Sprzęt nagłaśniający na wyposażeniu, obecność akustyka i otwartość właścicieli (niegdyś trzymających w kupie Samo Życie) ułatwiają organizację imprez czy koncertów młodych kapel. Mają tu czasem miejsce grania konsolowe czy pojedynki szachowe, na stałym wyposażeniu jest też stół do piłkarzyków. Rockowych knajp na mapie Wrocławia nigdy za mało. Jeśli szukasz ciekawej, bezkompromisowej alternatywy w centrum bez dufy, wjazdu, szatni czy selekcji zajrzyj w podwórko między Ruską i Antoniego i udaj się do Strefy Zero. Enjoy responsibly!

 • More Articles...

  Gdzie zjeść

  • Le Bistrot Parisien

   Le Bistrot ParisienWrocław posiada wiele ciekawych restauracji jednak w głównej mierze przed oczami przewijają się nam lokale...

  • Bar 2 Point

   Lokal od 6 lat przygotowuje pyszne posiłki, robiąc to z pasją, zaangażowaniem i myślą o Was....

  • Monsieur cafe

   Monsieur cafe Monsieur to knajpa utrzymana w stylu francuskim, jednak bez zbędnego francuskiego nadęcia. Francja z...

  • Appetito - pizzeria & restauracja

   Appetito mieści się w tajemniczym staroniemieckim zakątku Wrocławia, na ulicy Lwowskiej. W tej...

  • Agawa

   Restauracja Agawa położona jest w zaciszu wrocławskiego Parku Południowego przy ulicy...

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

mic

bookshelf

globe

music

How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog