Schody donikąd

Schody donikąd to intrygująca nazwa, czyż nie? Wiedzeni naszą nieposkromioną ciekawością, postanowiliśmy odwiedzić ten otwarty na początku 2010 roku klub. Lokal usytuowany jest w rogu placu Solnego, w miejscu dawnego Long Playa. Wnętrze stylizowane jest na staromodny salon. Ściany wyłożone są wzorzystymi tapetami, w kątach stoją masywne kredensy i szafy.

Całości dopełniają żyrandole i lampy z abażurami, które sprawiają, że lokal wydaje się być ciepły i przytulny. Duże i wygodne sofy gwarantują, że, nawet przychodząc w większym gronie, dla każdego znajdzie się miejsce. Ponadto usiąść można też przy mniejszych stolikach, których liczba i rozstawienie zależy od tego czy przewidziane są tańce na parkiecie.

 

Przy całkiem dużym barze wybierać można z szerokiej gamy alkoholi od piwa po przeróżne drinki. Obsługa działa sprawnie i widać, że się stara.

Na parkiecie pobawić się można przy muzyce dance, pop i nieśmiertelnych latach 80tych. Ponadto organizowane są koncerty. Lokal jest nowy i buduje dopiero swoją renomę. Widać już jednak, że potencjał jest ogromny i jeżeli nie zostanie on zniweczony przez nierozważne działania, to można być pewnym, że będzie to jedno z bardziej uczęszczanych miejsc w okolicach rynku.

 

A tytułowe schody donikąd? Oczywiście są! I chyba każdy próbuje sprawdzić, czy rzeczywiście nigdzie się nimi nie wejdzie ;)

 • More Articles...

  Gdzie zjeść

  • Majka Bar

   Majka Bar to typowo robotniczo - studencki lokal. Nie potrzebujemy zbyt wiele pieniędzy by najeść...

  • Wook

   Wook Tym razem odwiedziłem lokal, specjalizujący się w kuchni chińskiej - Wook. Knajpa mieści się na...

  • Monsieur cafe

   Monsieur cafe Monsieur to knajpa utrzymana w stylu francuskim, jednak bez zbędnego francuskiego nadęcia. Francja z...

  • BLT & Flatbreads

   BLT & FlatbreadsJakiś czas temu, w porze lunchu odwiedziłem lokal BLT & Flatbreads mieszczący się na rogu ulicy...

  • Misz Masz Bar

   Bar Misz Masz to alternatywa dla drogich restauracji znajdujących się w okolicach rynku. Jest to...

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

mic

bookshelf

globe

music

How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog