Salvador

Salvador - siesta i fiesta w la hacienda de uciecha -  tak piszą o sobie. Tym, co przyciąga ludzi do lokalu, jest jego wyjątkowość, wyróżnianie się na tle innych. Trzeba przyznać, że Salvador bez wątpienia do sztampowych nie należy.

Sama nazwa tego miejsca nawiązuje do sławnego artysty – Salvadora Dalego. Nie jest to żaden przypadek, gdyż lokal przepełniony jest jego duchem. Na ścianach znajdują się surrealistyczne malunki oraz wielka podobizna malarza z jego charakterystycznym wąsem i świdrującym spojrzeniem. Wszystko sprawia niesamowite wrażenie.

 

Lokal jest przestronny (3 sale). Gdy przyjdzie się odpowiednio wcześnie, nie ma problemu z wynalezieniem dla siebie dogodnej miejscówki. Przy barze można wybierać spośród bogatej gamy alkoholi. Specjalnością Salvadoru jest Sangria oraz inne tradycyjne hiszpańskie napoje na winie. Wielkim pozytywem jest poziom obsługi. Barmani/barmanki są niezmiernie pomocni i chętnie pomagają wybrać coś ciekawego tym, którzy maja ochotę na coś innego niż standardowe piwo.

Muzyką, jaka dominuje w lokalu, to hiszpańskie rytmy, a ponadto posłuchać można jazzu, funky, a czasem rocka i bluesa. Dobre wrażenie sprawiają występujący czasem DJe, którzy wkładają w swoje popisy dużo serca i inwencji, co daje niezwykłe efekty.

 • More Articles...

  Gdzie zjeść

  • Pod Złotym Psem

   Pod Złotym PsemWitajcie moi drodzy czytelnicy! Parę dni temu wybrałem się do Rynku w celu sprawdzenia kolejnej...

  • Agawa

   Restauracja Agawa położona jest w zaciszu wrocławskiego Parku Południowego przy ulicy...

  • Gospoda

   Wrocław niestety nie grzeszy ilością lokali serwujących typową polską kuchnię, tym bardziej w...

  • Majka Bar

   Majka Bar to typowo robotniczo - studencki lokal. Nie potrzebujemy zbyt wiele pieniędzy by najeść...

  • Art. Hotel

   Art Hotel to miejsce magiczne i wyjątkowe. Elegancki i stylowy hotel, położony w urokliwym zakątku...

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

mic

bookshelf

globe

music

How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog