depilacja laserowa wrocław

Poziom 1

Poziom 1 to otwarty we wrześniu 2012 klub, usytuowany ok. 100 metrów od Rynku. Zgodnie z nazwą mieści się on na piętrze jednej z kamieniczek pod mini arkadami na ul. Św. Mikołaja. Tym, co rzuca się w oczy przy pierwszej wizycie w tym lokalu jest jego przestronność, mimo stosunkowo małych rozmiarów klub jest sensownie urządzony i sprawia wrażenie bardziej pojemnego.

Niewielkie stoliki i loże porozmieszczane są przy oknach (przy których do siedzenia służą także parapety) oraz ścianach lokalu. Biały bar, połyskujący światłem znajduje się niemal od razu przy wejściu, dzięki temu spragnieni procentów nie mają problemu z dostępem do niego. A zaznaczyć trzeba, że jest w czym wybierać, jeśli chodzi o trunki. Za schodami prowadzącymi do Poziomu, na antresoli znajduje się loża, której stoliki zrobione są z euro palet, co stanowi ciekawy kontrast z raczej nowoczesnym wystrojem. Ściany ozdobione są delikatnymi grafikami i muralami dobrze wpasowanymi w szarości i turkus lokalu. Sufit ozdobiony jest przez zgeometryzowany ksztalt nawiazujacy formą do ledowego sufitu. Nieco niepokoju do tego sielankowego obrazu wplatają - ekrany starych telewizorów, które służą za konsoletę didżeja.

A jeśli o muzykę chodzi to jest różnorodnie. W czwartki jest trochę bardziej uniwersalnie, bo imprezy skierowane są do studentów. W te wieczory można również załapać się na cenowe promocje na barze. W piątki i soboty odbywają się imprezy z intensywniejszym wykorzystaniem parkietu, ale wciąż są to imprezy "na Poziomie". Poziom 1 to jednak nie tylko wydarzenia muzyczne. ale i sportowe. 

W miejscu dawnej palarni powstał drugi, mniejszy bar. O bezpieczeństwo gości dba ochrona i monitoring. Lokal jest czynny w piątki i soboty od godz.20 oraz w tygodniu przy okazji imprez zorganizowanych.

 • More Articles...

  Gdzie zjeść

  • Margoteria

   Margoteria lub Bistro Margo to kawiarnia i restauracja mieszcząca się przy pl. Solidarności w budynku...

  • Bar 2 Point

   Lokal od 6 lat przygotowuje pyszne posiłki, robiąc to z pasją, zaangażowaniem i myślą o Was....

  • Kuchniawrocławska.pl

   Kuchnia Wrocławska. Znajdziemy tu wszelkiego rodzaju dania, od przekąsek zaczynając a na zestawach...

  • Barka Tumska

   Barka Tumska ma 3 pokłady. Pokład górny - taras widokowy czynny w sezonie letnim przewidziany dla około 60...

  • Michiko Sushi Roll

   Michiko Sushi Roll Dawno nie ukazała się żadna notka, ale zrozumcie, smakosz też ma swoje życie prywatne. Niemniej,...

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

mic

bookshelf

globe

music

How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog