Pociąg

„Wsiąść do pociągu byle jakiego…” – każdy zna ten szlagier. Jednakże, jeżeli jesteś we Wrocławiu, a chcesz spędzić miło czas, to nie radziłbym kierować się tymi słowami. Jeżeli już wsiadać do jakiegoś pociągu, to koniecznie do Pociągu na ul. Bogusławskiego 77.

 

Poza nazwą i lokalizacją - pod nasypem kolejowym, pub niewiele ma wspólnego z kolejnictwem. Bynajmniej nie sprawia to, że miejsce to jest mniej atrakcyjne. Pociąg, tak jak większość lokali pod nasypem na Bogusławskiego, nie jest zbyt duży, jednakże dostępna przestrzeń została należycie wykorzystana. Mamy to mnóstwo małych stolików, przy których zmieści się całkiem pokaźna liczba gości. Surowość ceglanych ścian jest łagodzona licznymi zdjęciami, plakatami, obrazami. Ponadto pełno jest przeróżnych instrumentów muzycznych od mandolin po różne trąbki czy oboje (ekspertem muzycznym nie jestem, więc jeśli ktoś powie, że to nie obój to spierać się nie zamierzam ;)). Wnętrze dyskretnie oświetlają małe kinkiety, dzięki którym mamy poczucie ciepła i przytulności.

Przy wejściu, w rogu tuż obok kominka znajduje się lekko oddzielony od reszty sali zakątek z wygodną sofą i małym stolikiem – w sam raz na romantyczne spotkanie we dwoje. Bar serwuje kilka rodzajów piwa (w tym czeskie) oraz inne trunki mniej lub bardziej procentowe. Na koniec trzeba wspomnieć o niebanalnym stoliku do gry w karty. Powiecie: cóż w tym wyjątkowego? Otóż ten, kto by przy nim usiedział, zasługuje na darmowy napitek. Stolik ten podwieszony jest pod sufitem – pomysł oryginalny i robiący wrażenie.

 • More Articles...

  Gdzie zjeść

  • BLT & Flatbreads

   BLT & FlatbreadsJakiś czas temu, w porze lunchu odwiedziłem lokal BLT & Flatbreads mieszczący się na rogu ulicy...

  • Majka Bar

   Majka Bar to typowo robotniczo - studencki lokal. Nie potrzebujemy zbyt wiele pieniędzy by najeść...

  • Bar 2 Point

   Lokal od 6 lat przygotowuje pyszne posiłki, robiąc to z pasją, zaangażowaniem i myślą o Was....

  • Dwie Małpy

   Małpi coffeeshop przy ulicy Ruskiej 10 we Wrocławiu. Małpy z natury są radosne i lubią...

  • Appetito - pizzeria & restauracja

   Appetito mieści się w tajemniczym staroniemieckim zakątku Wrocławia, na ulicy Lwowskiej. W tej...

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

mic

bookshelf

globe

music

How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog