Od zmierzchu do świtu

Od zmierzchu do świtu – lokal znajduje się w podziemiach Hali Gwardii, nieopodal fosy i biegnącej wzdłuż niej trasy spacerowej.

Tym, co rzuca się od razu w oczy, to wystrój wnętrza. Surowość ceglanych ścian i sklepienia krzyżowo-żebrowe doskonale komponuje się z bluesowo - rock&rollowym klimatem miejsca. Lokal jest przestronny, a duże ławy gwarantują, że nawet gdy przyjdzie się w większym gronie, to dla wszystkich znajdzie się miejsce. 

Rockowy charakter Zmierzchu wiąże się z organizowaniem licznych koncertów, a także z cykliczną czwartkową imprezą – Jam Session, która zdobyła już miano kultowej. Piątki i soboty to z kolei czas parkietowych szaleństw w rytm gitarowych riffów.

Ciekawą atrakcją są tańce uroczych barmanek na barze, które nasuwają skojarzenia z filmem Coyote Ugly lub From Dusk Till Dawn  Tym, co z lekka psuje pozytywny obraz lokalu jest stan toalet, który nierzadko odbiega od standardów czystości. Lokal zdecydowanie warty jest polecenia. Jeśli lubisz dobrą rockową muzykę (polską jak i zagraniczną), to z pewnością spędzisz tam niejedną rozbujaną noc.

 • More Articles...

  Gdzie zjeść

  • Le Bistrot Parisien

   Le Bistrot ParisienWrocław posiada wiele ciekawych restauracji jednak w głównej mierze przed oczami przewijają się nam lokale...

  • Pogaduchy Cafe

   Pogaduchy Cafe Zapraszamy na pogaduchy przy relaksujących dźwiękach, pyszną kawę, szeroki wybór herbat, domowe...

  • Appetito - pizzeria & restauracja

   Appetito mieści się w tajemniczym staroniemieckim zakątku Wrocławia, na ulicy Lwowskiej. W tej...

  • Margoteria

   Margoteria lub Bistro Margo to kawiarnia i restauracja mieszcząca się przy pl. Solidarności w budynku...

  • Art. Hotel

   Art Hotel to miejsce magiczne i wyjątkowe. Elegancki i stylowy hotel, położony w urokliwym zakątku...

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

mic

bookshelf

globe

music

How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog