Milano Piu'

Lokal położony jest przy Świdnickiej - jednej z najbardziej ruchliwych ulic miasta - dlatego też Milano Piu’ nie narzeka na brak gości za dnia i wieczoru. To miejsce zachwyca klimatem. Włoskie dźwięki wypływające z radioodbiornika pozwalają przenieść się na chwilkę do Włoch pozostając w Polsce.

Czerń, biel i czerwień -gustowne wnętrze wyłamuje się ze schematu, który przyjmuje wiele włoskich restauracji. Właściciele Milano Piu' postawili na nowoczesność, skromność kolorów, puste ściany, w kilku tylko miejscach przyozdobione czarno-białymi zdjęciami np. Marylin Monroe. Duża, dwupoziomowa powierzchnia lokali sprzyja prowadzeniu spotkań nie tylko towarzyskich, ale i biznesowych. Lokal to w zasadzie jedno duże pomieszczenie, bardzo przestronne dzięki nie odgradzaniu poziomu 0 i +1. Znaczna ilość skórzanych sof i foteli powoduje, iż każdy może czuć się tutaj swobodnie i komfortowo.

 W przeciwieństwie do lokalu, menu Milano Piu' nie jest już tak oszczędne. Zamówić można tu prawie wszystko z kuchni włoskiej, na co tylko przyjdzie nam ochota. Od sałatek warzywnych z mozzarellą, przez bruschetty, focaccie, spaghetti, aż do dużego wyboru pizz - chwilami trudno się zdecydować… Dla gości spragnionych napojów także znajdzie się coś dobrego. Soki owocowe, wina, drinki, ale także bardzo dobra kawa, frappe i gorąca czekolada - to wszystko Milano Piu' ma do zaoferowania w dobrej, jak na tę ulicę, cenie.

A na deser? Rogaliki? Tiramisu a może szarlotka na gorąco? Każdy łasuch znajdzie tu coś dla siebie….

Jeśli więc macie ochotę na mały powiew włoskiego powietrza, poczucie smaku i zapachu tego kraju, ale podane w mało sztampowy sposób, odwiedzcie Milano Piu'.

 

 • More Articles...

  Gdzie zjeść

  • Miód Malina

   Miód Malina Podczas ostatniego pobytu w domu handlowym Renoma zauważyłem nowo powstały lokal o jakże...

  • Gospoda

   Wrocław niestety nie grzeszy ilością lokali serwujących typową polską kuchnię, tym bardziej w...

  • Va Bene

   Va Bene Restauracja Va Bene umiejscowiona jest w Rynku pod numerem 51. Lokal ten specjalizuje się w kuchni...

  • Michiko Sushi Roll

   Michiko Sushi Roll Dawno nie ukazała się żadna notka, ale zrozumcie, smakosz też ma swoje życie prywatne. Niemniej,...

  • Art. Hotel

   Art Hotel to miejsce magiczne i wyjątkowe. Elegancki i stylowy hotel, położony w urokliwym zakątku...

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

mic

bookshelf

globe

music

How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog