Metropolis

Metropolis - to jeden ze starszych klubów we Wrocławiu, otwarty jest już od ładnych paru lat. Znajduje się w Pasażu Niepolda, czyli w najbardziej imprezowym centrum w mieście.

Lokal ma ogromną powierzchnię - trzy piętra, dwie sale, 3 bary, praktycznie w każdy weekend zapełniony jest niemal po brzegi. Imprezowicze należą do różnych pokoleń - od licealistów po osoby już „mocno” dojrzałe, jednak ten przekrój wiekowy nikomu nie przeszkadza.

 

Klub nie ogranicza się do jednego gatunku muzycznego, każdy może znaleźć coś dla siebie. W sali na parterze - leci od disco, przez różnego rodzaju remixy po typowe łupankowe techno - im późniejsza pora tym cięższa muzyka, ale jeśli ktoś nie przepada za tego typu brzmieniem - wystarczy, że zejdzie piętro niżej. Tam DJ puszcza muzykę z lat 70., 80., 90., lecą czarne rytmy (RnB, hiphop) i na parkiecie można odstawiać prawdziwe dirty dancing aż do utraty tchu. Osobiście przepadam właśnie za tą salą. Plusem na pewno jest stan toalet, z reguły czysto i jest światło w kabinach. Obecność ochroniarzy sprawia, że zadym się tam raczej nie spotyka. Jeśli chodzi o kwestie cen - są odpowiednie na kieszeń typowego studenta, ani za drogo, ani zbyt tanio - i nie tyczy się to tylko piwa.

Obsługa jest dość miła, choć wiadomo, że zmęczenie przy takiej ilości ludzi jest normalne dla barmana i czasem mogą wydawać się zbyt wolni, ale bądźmy ludzcy. Wystrój klubu jest imponujący, mnóstwo elementów i konstrukcji ze stalowych rurek, do tego migające dodatki, stroboskop, ultrafiolet i często wypuszczana para. Jeśli odpowiada wam masowa impreza z różnorodną muzyką - to Metropolis jest idealnym do tego miejscem. Nie polecamy natomiast amatorom alternatywnych brzmień. Czynne od 20:00.

 

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

mic

bookshelf

globe

music

How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog