Melanż

Klub Melanż od kilku lat jest jednym z najbardziej popularnych lokali w Pasażu Niepolda. Adresowany jest głównie do studentów, a wymowna nazwa zdradza główny cel istnienia tego miejsca, czyli przede wszystkim dobrą zabawę do późnych godzin nocnych lub wczesnych rannych.

Wnętrze ustrojone jest z pop artowym zacięciem, lekko zahaczającym o kicz. Na ścianach widnieją dwukolorowe malunki i powtarzalne szablony. Stołki przy barze obite są sztucznym tygrysim futrem, a filary pomalowane w pasy zebry. W ciemnokolorowe otoczenie i światła idealnie wpasowane są wygodne loże i antresola oraz mały parkiet, który od czasu do czasu zmienia się w scenę. Drzwi prowadzące do toalet za ścianą z zasłonką ozdobione są roznegliżowanymi, kreskówkowymi kobietami.

Za główną salą znajduje się osobne, bardziej wyciszone pomieszczenie z  sofami, gdzie można posiedzieć większą grupą. Bar jest dobrze zaopatrzony, dużo jest tu różnorakich drinków. Dla tych, którzy lubią sporty barowe jest maszyna do dartów. W Melanżu muzycznie odnaleźć można głównie te style, które nadają się do zabawy, czyli muzykę klubową, r'n'b, hip-hop oraz dancehall. Raz na jakiś czas odbywają się tu koncerty hip-hopowe lub reggae. W klubie obowiązuje całkowity zakaz palenia.

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

mic

bookshelf

globe

music

How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog