Mańana

Mańana to już legenda, przemiła atmosfera, miejsce znane z przyjaźni dla artystów. Wystrój lokalu, nawiązujący do dużego mieszkania, daje niesamowite poczucie komfortu. Wchodząc do środka, można odnieść wrażenie jakby się trafiło na ekskluzywną domówkę.

Kolor krzyczącego czerwienią neonu sprawia, że ludzie są do siebie przyjaźnie nastawieni. W Mańanie możemy potańczyć w rytmach jazz, reggae, latino, big-beat, i przy wielu innych, co dla niektórych specyficznych, gatunkach muzyki.

 

Miejsce to jest idealne dla singli, śmiało możesz iść tam samemu, by już po chwili kogoś poznać i to bez specjalnego szukania. Za sprawą znajdującego się nieopodal hotelu „Sofitel”, klub odwiedzany jest przez rzesze obcokrajowców. Jest wiele miejsc dla różnych gustów i guścików, i jak każdy klub Mańana oprócz plusów ma też swoje minusy. Niezmierne uciążliwe jest długie czekanie w ogromnych tłokach przy barze. We znaki daje się również brak porządnej wentylacji czy też klimatyzacji, co sprawia, że w upalne noce nie musisz się wiele ruszać by pot ściekał z Ciebie strugami. Pewną rekompensatą tej niedogodności są rozstawiane przed wejściem ogródki, gdzie latem można napić się zimnego piwa, nalanego przez miłe barmanki.

Jakiś czas temu klub powiększył się o nową salę z dodatkowym barem, co pozwoli na rozładowanie kolejek  przy barze głównym i  szybszy zakup drinków, a dodatkową atrakcją jest otwarcie nowego tarasu, który jest prawdziwym szałem w okresie letnim.

 • More Articles...

  Gdzie zjeść

  • Miód Malina

   Miód Malina Podczas ostatniego pobytu w domu handlowym Renoma zauważyłem nowo powstały lokal o jakże...

  • ToGo Sushi

   ToGo Sushi To fakt, zostałem fanem sushi, nie wiem dlaczego i nie staram się tego wyjaśniać, ale tak po...

  • Monsieur cafe

   Monsieur cafe Monsieur to knajpa utrzymana w stylu francuskim, jednak bez zbędnego francuskiego nadęcia. Francja z...

  • BLT & Flatbreads

   BLT & FlatbreadsJakiś czas temu, w porze lunchu odwiedziłem lokal BLT & Flatbreads mieszczący się na rogu ulicy...

  • Pod Złotym Psem

   Pod Złotym PsemWitajcie moi drodzy czytelnicy! Parę dni temu wybrałem się do Rynku w celu sprawdzenia kolejnej...

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

mic

bookshelf

globe

music

How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog