Mańana

Mańana to już legenda, przemiła atmosfera, miejsce znane z przyjaźni dla artystów. Wystrój lokalu, nawiązujący do dużego mieszkania, daje niesamowite poczucie komfortu. Wchodząc do środka, można odnieść wrażenie jakby się trafiło na ekskluzywną domówkę.

Kolor krzyczącego czerwienią neonu sprawia, że ludzie są do siebie przyjaźnie nastawieni. W Mańanie możemy potańczyć w rytmach jazz, reggae, latino, big-beat, i przy wielu innych, co dla niektórych specyficznych, gatunkach muzyki.

 

Miejsce to jest idealne dla singli, śmiało możesz iść tam samemu, by już po chwili kogoś poznać i to bez specjalnego szukania. Za sprawą znajdującego się nieopodal hotelu „Sofitel”, klub odwiedzany jest przez rzesze obcokrajowców. Jest wiele miejsc dla różnych gustów i guścików, i jak każdy klub Mańana oprócz plusów ma też swoje minusy. Niezmierne uciążliwe jest długie czekanie w ogromnych tłokach przy barze. We znaki daje się również brak porządnej wentylacji czy też klimatyzacji, co sprawia, że w upalne noce nie musisz się wiele ruszać by pot ściekał z Ciebie strugami. Pewną rekompensatą tej niedogodności są rozstawiane przed wejściem ogródki, gdzie latem można napić się zimnego piwa, nalanego przez miłe barmanki.

Jakiś czas temu klub powiększył się o nową salę z dodatkowym barem, co pozwoli na rozładowanie kolejek  przy barze głównym i  szybszy zakup drinków, a dodatkową atrakcją jest otwarcie nowego tarasu, który jest prawdziwym szałem w okresie letnim.

 • More Articles...

  Gdzie zjeść

  • Monsieur cafe

   Monsieur cafe Monsieur to knajpa utrzymana w stylu francuskim, jednak bez zbędnego francuskiego nadęcia. Francja z...

  • Margoteria

   Margoteria lub Bistro Margo to kawiarnia i restauracja mieszcząca się przy pl. Solidarności w budynku...

  • Barka Tumska

   Barka Tumska ma 3 pokłady. Pokład górny - taras widokowy czynny w sezonie letnim przewidziany dla około 60...

  • Le Bistrot Parisien

   Le Bistrot ParisienWrocław posiada wiele ciekawych restauracji jednak w głównej mierze przed oczami przewijają się nam lokale...

  • Majka Bar

   Majka Bar to typowo robotniczo - studencki lokal. Nie potrzebujemy zbyt wiele pieniędzy by najeść...

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

mic

bookshelf

globe

music

How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog