Poranna Rosa

Teraz Poranna Rosa, a niegdyś Lokomotywa to lokal umieszczony na samym końcu nasypu kolejowego, tuż obok pubu Havana. Miejsce to ciekawe i specyficzne, bo za dnia funkcjonuje jako restauracja, wieczorem przemieniając się w pub. 

Na lokal składają się dwa pomieszczenia: jedno z barem oraz drugie - typowo restauracyjne. Sala restauracyjna utrzymana jest w kolorystyce jasnego fioletu (lub ciemnego wrzosu, jak kto woli), a dodatkowego ciepła dodaje jej stylowy kominek  oraz kwiaty i świece na stolikach. Jest tu dużo miejsca, co gwarantuje spokojne raczenie się kolacją, bez ryzyka przesuwania krzesła czy zostania trąconym. Są tu też dwie oddzielne loże, jeśli ktoś ma ochotę na chwilę prywatności. Mało jaskrawe światło nie drażni oczu, a tworzy nastrój wespół z łagodną muzyką. Menu jest bogate i obejmuje szeroki wachlarz dań, od powszechnych gyrosów,  poprzez potrawy staropolskie i włoskie, po całą gamę deserów i win.

 

Salka barowa jest mniejsza, ale jaśniejsza, stylizowana na wnętrze wagonu z lat sześćdziesiątych poprzedniego stulecia. Ta część Rosy budzi się wieczorami. Tu też można posiedzieć przy stolikach, korzystając z "dobrodziejstw" suto zaopatrzonego baru. Karta drinków jest naprawdę zasobna i oferuje tradycyjne koktajle na bazie alkoholu, a także kilkanaście pozycji bezalkoholowych. Ceny są bardzo przystępne. Muzyka sprzyja rozmowom i nostalgicznym zamyśleniom. Dominuje łagodny chillout i spokojniejszy rock.

W lokalu odbywają się czasem transmisje spotkań sportowych, które można zobaczyć na specjalnym ekranie. Poranna Rosa organizuje też imprezy okolicznościowe, przyjęcia weselne, komunie, chrzciny i spotkania firmowe.

ul. Kolejowa 16

 • More Articles...

  Gdzie zjeść

  • Le Bistrot Parisien

   Le Bistrot ParisienWrocław posiada wiele ciekawych restauracji jednak w głównej mierze przed oczami przewijają się nam lokale...

  • ToGo Sushi

   ToGo Sushi To fakt, zostałem fanem sushi, nie wiem dlaczego i nie staram się tego wyjaśniać, ale tak po...

  • Gospoda

   Wrocław niestety nie grzeszy ilością lokali serwujących typową polską kuchnię, tym bardziej w...

  • Misz Masz Bar

   Bar Misz Masz to alternatywa dla drogich restauracji znajdujących się w okolicach rynku. Jest to...

  • Michiko Sushi Roll

   Michiko Sushi Roll Dawno nie ukazała się żadna notka, ale zrozumcie, smakosz też ma swoje życie prywatne. Niemniej,...

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

mic

bookshelf

globe

music

How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog