Kocia Kołyska

Kocia Kołyska - skąd nazwa? - może właściciel jest fanem Kurta Vonneguta? Przejdźmy jednak do rzeczy: pub znajduje się w podziemiach Dworu Polskiego, na wprost rynkowej fontanny. Po wejściu do środka znajdziesz się w otoczeniu ceglanych ścian, na których wiszą kolorowe obrazy oraz stare świeczniki.

Przygaszone światła i ciepła muzyka tworzą niesamowity, przepełniony tajemniczością klimat. Jest to idealne miejsce na randkę, bądź spotkanie w gronie przyjaciół, gdy chce się spokojnie porozmawiać. Spędzać przyjemnie czas można przy licznych mniejszych lub większych stolikach. Dodatkową przestrzeń zapewniają gustowne drewniane antresole, które doskonale wpasowują się w wystrój lokalu.

Pub składa się z trzech sal - jedna z barem i dwie pijalnio – jadalnie. Kocia Kołyska ma bogaty wybór drinków, ale osobiście polecamy pyszne grzańce i gorącą czekoladę, a dla spragnionych zawsze znajdzie się kufelek świeżego piwa, możliwe, że najlepszego w mieście. Oprócz napojów, serwowane są też różne desery oraz przekąski na ciepło, jak i na zimno. Wzorową obsługę zapewniają przemiłe kelnerki, które choć zawsze zabiegane, to do każdego klienta podchodzą z należną uwagą.

Lokal bardzo polecamy, nie dostrzegamy tu większych wad, choć wiadomo, że po złości można by się czegoś doszukać, ale to już pozostawiamy ocenie indywidualnej.

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

mic

bookshelf

globe

music

How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog