Kocia Kołyska

Kocia Kołyska - skąd nazwa? - może właściciel jest fanem Kurta Vonneguta? Przejdźmy jednak do rzeczy: pub znajduje się w podziemiach Dworu Polskiego, na wprost rynkowej fontanny. Po wejściu do środka znajdziesz się w otoczeniu ceglanych ścian, na których wiszą kolorowe obrazy oraz stare świeczniki.

Przygaszone światła i ciepła muzyka tworzą niesamowity, przepełniony tajemniczością klimat. Jest to idealne miejsce na randkę, bądź spotkanie w gronie przyjaciół, gdy chce się spokojnie porozmawiać. Spędzać przyjemnie czas można przy licznych mniejszych lub większych stolikach. Dodatkową przestrzeń zapewniają gustowne drewniane antresole, które doskonale wpasowują się w wystrój lokalu.

Pub składa się z trzech sal - jedna z barem i dwie pijalnio – jadalnie. Kocia Kołyska ma bogaty wybór drinków, ale osobiście polecamy pyszne grzańce i gorącą czekoladę, a dla spragnionych zawsze znajdzie się kufelek świeżego piwa, możliwe, że najlepszego w mieście. Oprócz napojów, serwowane są też różne desery oraz przekąski na ciepło, jak i na zimno. Wzorową obsługę zapewniają przemiłe kelnerki, które choć zawsze zabiegane, to do każdego klienta podchodzą z należną uwagą.

Lokal bardzo polecamy, nie dostrzegamy tu większych wad, choć wiadomo, że po złości można by się czegoś doszukać, ale to już pozostawiamy ocenie indywidualnej.

 • More Articles...

  Gdzie zjeść

  • Miód Malina

   Miód Malina Podczas ostatniego pobytu w domu handlowym Renoma zauważyłem nowo powstały lokal o jakże...

  • Bar 2 Point

   Lokal od 6 lat przygotowuje pyszne posiłki, robiąc to z pasją, zaangażowaniem i myślą o Was....

  • Margoteria

   Margoteria lub Bistro Margo to kawiarnia i restauracja mieszcząca się przy pl. Solidarności w budynku...

  • Misz Masz Bar

   Bar Misz Masz to alternatywa dla drogich restauracji znajdujących się w okolicach rynku. Jest to...

  • Agawa

   Restauracja Agawa położona jest w zaciszu wrocławskiego Parku Południowego przy ulicy...

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

mic

bookshelf

globe

music

How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog