ILgusto

iLgusto - jeśli masz już dosyć Mańany, to tuż obok między Mańaną a Regeneracją, znajduje się iLgusto. Jest to miks klubu z restauracją. Kuchnia specjalizuje się w jedzeniu włoskim i hiszpańskim.

Jest w czym wybierać bo menu do krótkich nie należy. Smakowo -  całkiem całkiem, ale poezją nazwać tego nie można. Natomiast jeżeli chodzi o trunki, które rzucają się w oczy zza baru, to jak najbardziej trzeba pochwalić. Ceny w ilGusto są niestety wyższe niż w sąsiednich klubach.

Jak dla nas, jest to unowocześniona Mańana, taka bardziej ekskluzywna, ale nie ma co się dziwić skoro właściel jest ten sam. Klub sam w sobie jest klimatyczny, także takich miejsc nigdy za wiele. Wystrój można określić jako barok w nowoczesnym wydaniu.

Klub trzeba pochwalić za rodzaj muzyki, jest ona znana, ale zaskakująca swą innością i zawsze porywająca. Lokal jest miejscem bardzo dobrym, ale wymaga kilku poprawek, ogólnie polecamy. A co do ścisku i ogromnych kolejek do baru, to jednak chyba świadczy to o tym, że coś przyciąga tam ludzi... • More Articles...

  Gdzie zjeść

  • Monsieur cafe

   Monsieur cafe Monsieur to knajpa utrzymana w stylu francuskim, jednak bez zbędnego francuskiego nadęcia. Francja z...

  • Bar 2 Point

   Lokal od 6 lat przygotowuje pyszne posiłki, robiąc to z pasją, zaangażowaniem i myślą o Was....

  • BLT & Flatbreads

   BLT & FlatbreadsJakiś czas temu, w porze lunchu odwiedziłem lokal BLT & Flatbreads mieszczący się na rogu ulicy...

  • Hotel Lothus

   Hotel Lothus Hotel Saigon był punktem charakterystycznym na mapie Wrocławia. Hotelowa restauracja była wręcz...

  • Le Bistrot Parisien

   Le Bistrot ParisienWrocław posiada wiele ciekawych restauracji jednak w głównej mierze przed oczami przewijają się nam lokale...

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

mic

bookshelf

globe

music

How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog