Havana Club

Jak sama nazwa wskazuje pub ten należy do tzw. zrodzonych z konkretnego konceptu. Pomysłem na ten lokal jest oparcie go na elementach kubańskiej kultury. Właściwie wszystko, co możemy tam zaobserwować nawiązuje do klimatu lub historii tej karaibskiej wyspy. Począwszy od fotografii i portretów wielkiego wodza narodu - Fidela Castro oraz romantycznego bohatera rewolucji - Che Guevary na "wyposażeniu" baru skończywszy.

Wystrój jest pomysłowy i przyjemny. Niskie łuki na sklepieniu, ceglane ściany przyozdobione wyżej wymienionymi zdjęciami oraz plakatami, reklamującymi i zachęcającymi do odwiedzenia kraju cygar. Wywołuje to wrażenie jakby czas tam zatrzymał się na latach '60. W weekendy, chociaż nie zawsze Havana rozbrzmiewa gorącymi taktami kubańskiej salsy i innymi karaibskimi rytmami. Można się poczuć jakby zmieniło się grudniową Polskę na czerwcową, rozpaloną Amerykę Środkową. Proste, drewniane stoliki i krzesła przywodzą na myśl plenerowe, plażowe ogródki.

Bar jest świetnie zaopatrzony. W ofercie ma kilka gatunków rumu kubańskiego i jamajskiego, a także kolorowe likiery, giny, malibu, pina coladę, tequillę i rozmaite wina oraz piwo  i wódki europejskie. Można tu wypić najtańsze mojito w mieście- tylko 9 zł, a racząc się drinkiem przypalić sobie prawdziwe kubańskie, zwijane na kobiecym udzie cygaro. Wybór takowych oraz cygaretek też jest szeroki. Pub jest wyposażony również w lotki oraz stół do piłkarzyków. Havana Club to naprawdę klimatyczny lokal, zwłaszcza na zimne jesienne lub zimowe wieczory.

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

mic

bookshelf

globe

music

How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog