Głuchy Telefon

Głuchy Telefon to bistro ulokowane w Pasażu Niepolda. Jak do tej pory jedyne, ale pewnie niedługo to potrwa. Lokal ten zastąpił pub Celtic. Zmiany są kolosalne. Po pierwsze nie ma już poziomu piwnicznego, jest tylko parter. Po drugie zmienił się profil. Telefon to bistro, gdzie tanio i szybko zjesz i wypijesz. Wystrój jest pomysłowy, dobrze dobrane czerwienie i pełno leciwych odbiorników radiowych, telewizorów i oczywiście aparatów telefonicznych.


Lokal zaskoczył ciekawym pomysłem: na każdym stoliku stały telefony, przez które można było składać zamówienia w barze lub kontaktować się z  innymi stolikami. Świetny koncept, ale rzeczywistość jego świetność szybko zweryfikowała - późna noc, wszyscy mocno nietrzeźwi, dużo nieporozumień, spadające telefony, chaos z zamówieniami, itp.

Ale bistro przędzie nieżle nawet bez nich. Jako jedyni mają duże czeskie piwo za 4 złote (niestety nie ma informacji, że ciemne kosztuje 6 zł i można się naciąć). "Bystre" posiłki to śledziki, tatar, pierogi ruskie, krokiety, chleb ze smalcem. Cena jedna na wszystko. Muzycznie jest dobrze, gra tu funk, acid jazz, rock.  W poniedziałki odbywają się  imprezy karaoke. Otwarte 24/7.

ul. Ruska 51, Pasaż Niepolda • More Articles...

  Gdzie zjeść

  • Le Bistrot Parisien

   Le Bistrot ParisienWrocław posiada wiele ciekawych restauracji jednak w głównej mierze przed oczami przewijają się nam lokale...

  • Afryka Lunch & Coctail Bar

   Zapraszamy do miejsca, które uzależnia! Tutaj możesz zanurzyć się w miękkich fotelach i dużych...

  • Kuchniawrocławska.pl

   Kuchnia Wrocławska. Znajdziemy tu wszelkiego rodzaju dania, od przekąsek zaczynając a na zestawach...

  • Pod Złotym Psem

   Pod Złotym PsemWitajcie moi drodzy czytelnicy! Parę dni temu wybrałem się do Rynku w celu sprawdzenia kolejnej...

  • Art. Hotel

   Art Hotel to miejsce magiczne i wyjątkowe. Elegancki i stylowy hotel, położony w urokliwym zakątku...

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

mic

bookshelf

globe

music

How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog