Słodkie Czary Mary

PIERWSZA MANUFAKTURA KERMELKÓW I LIZAKÓW NA DOLNYM ŚLĄSKU -nasza mini fabryczka, w której 100% ręcznie - bez użycia maszyn !!! , wyczarowujemy słodkości, mogące w pełni zaspokoić wszystkie oczekiwania małych i dużych łasuchów.

To miejsce, w którym nasza pasja, chęć stworzenia czegoś od początku, sprawiania radości i potrzeba kreatywności przybrały realną formę. Recepturę, składniki i proporcje naszych słodyczy opracowałyśmy metodą wielu udanych i mniej udanych prób w domowym zaciszu. Początkowo robiłyśmy słodycze głównie dla naszych dzieci i to one były naszymi pierwszymi, najlepszymi i bezlitosnymi recenzentami.
lokale007Nasi przyjaciele zachęcili nas do uszczęśliwienia większej ilości łakomczuchów i w ten sposób stworzyłyśmy specjalnie dla Was jedyne w swoim rodzaju miejsce we Wrocławiu, w którym wizyta będzie niezapomniana, Waszym dzieciom sprawi ogromną frajdę, a Wy w jednej chwili powrócicie do swoich ukochanych smaków dzieciństwa.

 • Gdzie zjeść

  • Globetrotter

   Globetrotter   Lokal Globetrotter mieści się przy ulicy Garbary 5, prawie na rogu z ul. Odrzańską. Serwuje on...

  • Margoteria

   Margoteria lub Bistro Margo to kawiarnia i restauracja mieszcząca się przy pl. Solidarności w budynku...

 • Wywiady

  • Zgas - wywiad

   Zgas - wywiad Jakuba Żmijowskiego, od lat nazywanego Zgasem złapaliśmy przed koncertem premierowym jego płyty w...

  • Kultura Upadła - wywiad

   Kultura Upadła - wywiad Niedawno zawitaliśmy na próbie zespołu Kultura Upadła. Kapitan Miłość, Komandor Autyzm, Człowiek...

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

mic

bookshelf

globe

music

How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog