Va Bene

Restauracja Va Bene umiejscowiona jest w Rynku pod numerem 51. Lokal ten specjalizuje się w kuchni włoskiej. W cieplejszym okresie restauracyjka posiada ogródek letni wyposażony w wiklinowe meble, które bardzo konkretnie zachęcają do odsapnięcia od ciągłego pośpiechu życia codziennego. Jeżeli chodzi o wystrój wnętrza, to jest on urządzony dość nowocześnie, miejsko, na pewno nie kojarzy się z Włochami, ale jest elegancko i schludnie.

vabene1

Skupmy się jednak na kwestiach najważniejszych, czyli na jedzeniu i jemu pochodnych. Karta menu jest dość związła, niezbyt obszerna i dobrze podzielona na kategorie. W tygodniu roboczym w restauracji można dostać bardzo fajny lunch w cenie 23,90zł. Za tą kwotę otrzymujemy do wyboru jedną z trzech zup, jedno z dań głównych, napój oraz deser. Samo jedzenie jest poprawnie przygotowane, nie jest oczywiście najwyższych lotów, ale w pełni poprawne, szczególnie w oferowanej, dość przyzwoitej cenie.

 Osługa jest nienaganna, co prawda panie nie zawsze sprawdzają czy klientowi jest komfortowo i czy jedzenie smakuje, ale wykonują swoją pracę z uśmiechem na ustach, a to jest najważniejsze.

vabene2

Pizzę można dostać w okolicach 19 złotych, tak samo jak większość sałat. Zupy możemy nabyć już za 8 złotych. Bardzo zasmakowała mi sałata z łososiem z dressingiem koperkowym. Polecam, szczególnie na wieczór do drinka! Lokal ten polecam w ramach biznesowego lunchu bądź lekkiej kolacji. Na romantyczną kolację się nie nadaje, ale na wyjście ze znajomymi jak najbardziej.

Rynek 51

 • More Articles...

  Gdzie zjeść

  • BLT & Flatbreads

   BLT & FlatbreadsJakiś czas temu, w porze lunchu odwiedziłem lokal BLT & Flatbreads mieszczący się na rogu ulicy...

  • Appetito - pizzeria & restauracja

   Appetito mieści się w tajemniczym staroniemieckim zakątku Wrocławia, na ulicy Lwowskiej. W tej...

  • Braziliana

   Braziliana Witajcie drodzy Wrocławianie. Ostatnio wybrałem się do restauracji brazylijskiej "Braziliana"...

  • Va Bene

   Va Bene Restauracja Va Bene umiejscowiona jest w Rynku pod numerem 51. Lokal ten specjalizuje się w kuchni...

  • Misz Masz Bar

   Bar Misz Masz to alternatywa dla drogich restauracji znajdujących się w okolicach rynku. Jest to...

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

mic

bookshelf

globe

music

How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog