Va Bene

Restauracja Va Bene umiejscowiona jest w Rynku pod numerem 51. Lokal ten specjalizuje się w kuchni włoskiej. W cieplejszym okresie restauracyjka posiada ogródek letni wyposażony w wiklinowe meble, które bardzo konkretnie zachęcają do odsapnięcia od ciągłego pośpiechu życia codziennego. Jeżeli chodzi o wystrój wnętrza, to jest on urządzony dość nowocześnie, miejsko, na pewno nie kojarzy się z Włochami, ale jest elegancko i schludnie.

vabene1

Skupmy się jednak na kwestiach najważniejszych, czyli na jedzeniu i jemu pochodnych. Karta menu jest dość związła, niezbyt obszerna i dobrze podzielona na kategorie. W tygodniu roboczym w restauracji można dostać bardzo fajny lunch w cenie 23,90zł. Za tą kwotę otrzymujemy do wyboru jedną z trzech zup, jedno z dań głównych, napój oraz deser. Samo jedzenie jest poprawnie przygotowane, nie jest oczywiście najwyższych lotów, ale w pełni poprawne, szczególnie w oferowanej, dość przyzwoitej cenie.

 Osługa jest nienaganna, co prawda panie nie zawsze sprawdzają czy klientowi jest komfortowo i czy jedzenie smakuje, ale wykonują swoją pracę z uśmiechem na ustach, a to jest najważniejsze.

vabene2

Pizzę można dostać w okolicach 19 złotych, tak samo jak większość sałat. Zupy możemy nabyć już za 8 złotych. Bardzo zasmakowała mi sałata z łososiem z dressingiem koperkowym. Polecam, szczególnie na wieczór do drinka! Lokal ten polecam w ramach biznesowego lunchu bądź lekkiej kolacji. Na romantyczną kolację się nie nadaje, ale na wyjście ze znajomymi jak najbardziej.

Rynek 51

 • More Articles...

  Gdzie zjeść

  • Kuchniawrocławska.pl

   Kuchnia Wrocławska. Znajdziemy tu wszelkiego rodzaju dania, od przekąsek zaczynając a na zestawach...

  • Art. Hotel

   Art Hotel to miejsce magiczne i wyjątkowe. Elegancki i stylowy hotel, położony w urokliwym zakątku...

  • Gospoda

   Wrocław niestety nie grzeszy ilością lokali serwujących typową polską kuchnię, tym bardziej w...

  • Masala Grill & Bar

   Masala Grill & BarMasala – jest to wywodzący się z Indii mix wielu orientalnych przypraw, które dodają magii nawet...

  • Margoteria

   Margoteria lub Bistro Margo to kawiarnia i restauracja mieszcząca się przy pl. Solidarności w budynku...

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

mic

bookshelf

globe

music

How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog