Va Bene

Restauracja Va Bene umiejscowiona jest w Rynku pod numerem 51. Lokal ten specjalizuje się w kuchni włoskiej. W cieplejszym okresie restauracyjka posiada ogródek letni wyposażony w wiklinowe meble, które bardzo konkretnie zachęcają do odsapnięcia od ciągłego pośpiechu życia codziennego. Jeżeli chodzi o wystrój wnętrza, to jest on urządzony dość nowocześnie, miejsko, na pewno nie kojarzy się z Włochami, ale jest elegancko i schludnie.

vabene1

Skupmy się jednak na kwestiach najważniejszych, czyli na jedzeniu i jemu pochodnych. Karta menu jest dość związła, niezbyt obszerna i dobrze podzielona na kategorie. W tygodniu roboczym w restauracji można dostać bardzo fajny lunch w cenie 23,90zł. Za tą kwotę otrzymujemy do wyboru jedną z trzech zup, jedno z dań głównych, napój oraz deser. Samo jedzenie jest poprawnie przygotowane, nie jest oczywiście najwyższych lotów, ale w pełni poprawne, szczególnie w oferowanej, dość przyzwoitej cenie.

 Osługa jest nienaganna, co prawda panie nie zawsze sprawdzają czy klientowi jest komfortowo i czy jedzenie smakuje, ale wykonują swoją pracę z uśmiechem na ustach, a to jest najważniejsze.

vabene2

Pizzę można dostać w okolicach 19 złotych, tak samo jak większość sałat. Zupy możemy nabyć już za 8 złotych. Bardzo zasmakowała mi sałata z łososiem z dressingiem koperkowym. Polecam, szczególnie na wieczór do drinka! Lokal ten polecam w ramach biznesowego lunchu bądź lekkiej kolacji. Na romantyczną kolację się nie nadaje, ale na wyjście ze znajomymi jak najbardziej.

Rynek 51

 • More Articles...

  Gdzie zjeść

  • Va Bene

   Va Bene Restauracja Va Bene umiejscowiona jest w Rynku pod numerem 51. Lokal ten specjalizuje się w kuchni...

  • Agawa

   Restauracja Agawa położona jest w zaciszu wrocławskiego Parku Południowego przy ulicy...

  • Bar 2 Point

   Lokal od 6 lat przygotowuje pyszne posiłki, robiąc to z pasją, zaangażowaniem i myślą o Was....

  • ToGo Sushi

   ToGo Sushi To fakt, zostałem fanem sushi, nie wiem dlaczego i nie staram się tego wyjaśniać, ale tak po...

  • Michiko Sushi Roll

   Michiko Sushi Roll Dawno nie ukazała się żadna notka, ale zrozumcie, smakosz też ma swoje życie prywatne. Niemniej,...

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

mic

bookshelf

globe

music

How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog