Miód Malina

Podczas ostatniego pobytu w domu handlowym Renoma zauważyłem nowo powstały lokal o jakże chwytliwej nazwie „ Miód Malina ”. Nie zastanawiając się długo postanowiłem sprawdzić, czy nowa oferta gastronomiczna ma szansę z dość wysublimowaną konkurencją, a także czy będziemy mieli do czynienia z kolejną, droższą knajpą.

Lokal znajduje się na 3 piętrze, pomiędzy restauracją japońską, a włoską. Zdecydowanie zwraca na siebie uwagę prostym, acz stylowym i „ folkowym ” wystrojem. Przy wejściu stoi duży plakat z najpopularniejszymi daniami, dzięki czemu szybko możemy sobie zobrazować serwowaną kuchnię i podjąć decyzję, czy w ogóle zająć miejsce.miodmalina
Obsługa reaguje szybko, menu jest treściwe i kompaktowe, zaś ceny zdecydowanie odbiegają od cen proponowanych przez sąsiadów. Lokal specjalizuje się generalnie w kuchni polskiej, lekko z przymrużeniem oka rzecz jasna ;). A co można tu znaleźć ? Pierogi, schabowego, karkówkę, placki ziemniaczane, omlety - po europejsku, po polsku.

Jedzenie jest pyszne, a porcje gigantyczne, także każdy łakomczuch będzie czuć się zadowolony. Nawet porcje dla dzieci są wyjątkowo duże, rzec by można, że porównywalne z standardowymi porcjami w innych knajpach tego typu. Polecam wszystkim odwiedzenie tego miejsca w chwili głodu, podczas męczących wojaży pośród sklepów.

ul. Świdnicka 40, Renoma poziom 3

 • More Articles...

  Gdzie zjeść

  • Barka Tumska

   Barka Tumska ma 3 pokłady. Pokład górny - taras widokowy czynny w sezonie letnim przewidziany dla około 60...

  • Bar 2 Point

   Lokal od 6 lat przygotowuje pyszne posiłki, robiąc to z pasją, zaangażowaniem i myślą o Was....

  • Dwie Małpy

   Małpi coffeeshop przy ulicy Ruskiej 10 we Wrocławiu. Małpy z natury są radosne i lubią...

  • Le Bistrot Parisien

   Le Bistrot ParisienWrocław posiada wiele ciekawych restauracji jednak w głównej mierze przed oczami przewijają się nam lokale...

  • Pogaduchy Cafe

   Pogaduchy Cafe Zapraszamy na pogaduchy przy relaksujących dźwiękach, pyszną kawę, szeroki wybór herbat, domowe...

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

mic

bookshelf

globe

music

How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog