Słodkie Czary Mary

PIERWSZA MANUFAKTURA KERMELKÓW I LIZAKÓW NA DOLNYM ŚLĄSKU -nasza mini fabryczka, w której 100% ręcznie - bez użycia maszyn !!! , wyczarowujemy słodkości, mogące w pełni zaspokoić wszystkie oczekiwania małych i dużych łasuchów.

To miejsce, w którym nasza pasja, chęć stworzenia czegoś od początku, sprawiania radości i potrzeba kreatywności przybrały realną formę. Recepturę, składniki i proporcje naszych słodyczy opracowałyśmy metodą wielu udanych i mniej udanych prób w domowym zaciszu. Początkowo robiłyśmy słodycze głównie dla naszych dzieci i to one były naszymi pierwszymi, najlepszymi i bezlitosnymi recenzentami.
lokale007Nasi przyjaciele zachęcili nas do uszczęśliwienia większej ilości łakomczuchów i w ten sposób stworzyłyśmy specjalnie dla Was jedyne w swoim rodzaju miejsce we Wrocławiu, w którym wizyta będzie niezapomniana, Waszym dzieciom sprawi ogromną frajdę, a Wy w jednej chwili powrócicie do swoich ukochanych smaków dzieciństwa.

Afryka Lunch & Coctail Bar

Zapraszamy do miejsca, które uzależnia! Tutaj możesz zanurzyć się w miękkich fotelach i dużych kanapach, złapać oddech i zwolnić tempo. Na ul. Kotlarskiej 32 spróbujesz kaw i herbat z całego świata - już od 4,00 zł ! Zjesz lunch - już od 8,90 zł !

Dwie Małpy

Małpi coffeeshop przy ulicy Ruskiej 10 we Wrocławiu. Małpy z natury są radosne i lubią towarzystwo. Skromną przestrzeń wypełniły lustrami (dzięki temu może nas być jeszcze więcej), kilka stolików, nieco miejsca dla stojących i wygodne fotele w witrynie – to dopiero pierwszy rzut oka.

 I lepiej oddać głos zmysłowi powonienia i kubkom smakowym: torty, ciasta, ciasteczka, no i mufiny, budzące dreszcze espresso – zdecydowanie królowa wszystkich kaw, cappuccino z olbrzymią pianką, czekoladowe mochaccino, obdarowujące chłodem kawy mrożone, szejki i świeże soki. I wszystko to my! I możesz z nami małpować tak jak lubisz: w towarzystwie znajomych, z ulubioną książką, a może w biegu i na wynos… bo przecież i tak jeszcze się spotkamy.

ul. Ruska 10 Wrocław

Kuchniawrocławska.pl

Kuchnia Wrocławska. Znajdziemy tu wszelkiego rodzaju dania, od przekąsek zaczynając a na zestawach obiadowych kończąc.

ul. Grabiszyńska 66E (róg ul. Zaporoskiej), Wrocław

Majka Bar

Majka Bar to typowo robotniczo - studencki lokal. Nie potrzebujemy zbyt wiele pieniędzy by najeść się tu do syta a i jakość serwowoanych potraw wyraźnie trzyma poziom. Majka Bar znajduje się w tajemniczym staroniemieckim zakątku Wrocławia gdzie możemy odpocząć od głośnych imprez i ulicznego zgiełku. Godziny otwarcia Pon - Pt 10:00 - 18:00

Wrocław, ul. Lwowska 5

 • More Articles...

  Gdzie zjeść

  • Afryka Lunch & Coctail Bar

   Zapraszamy do miejsca, które uzależnia! Tutaj możesz zanurzyć się w miękkich fotelach i dużych...

  • Dwie Małpy

   Małpi coffeeshop przy ulicy Ruskiej 10 we Wrocławiu. Małpy z natury są radosne i lubią...

  • Majka Bar

   Majka Bar to typowo robotniczo - studencki lokal. Nie potrzebujemy zbyt wiele pieniędzy by najeść...

  • Va Bene

   Va Bene Restauracja Va Bene umiejscowiona jest w Rynku pod numerem 51. Lokal ten specjalizuje się w kuchni...

  • Pod Złotym Psem

   Pod Złotym PsemWitajcie moi drodzy czytelnicy! Parę dni temu wybrałem się do Rynku w celu sprawdzenia kolejnej...

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

mic

bookshelf

globe

music

How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog