Flamingo

Niegdyś ten pub "spod nasypu" był bardziej "różowy" dosłownie i w przenośni, ale jakiś czas temu wydatnie się zmienił. Na szczęście na lepsze. Ze starego lokalu została tylko nazwa. Obecnie Flamingo jest gustownie urządzone by nie powiedzieć, że wręcz eleganckie, utrzymane w estetyce szykownego drewna i metalicznych dopełnień.

Wygląda ładnie. Nie ma tu za wiele miejsc, za to loże są bardzo komfortowe. Bar jest dość skromnie zaopatrzony, ale nie ma czego wymagać od pubu tych rozmiarów. Mają tu piwo, wódkę i whisky, to najważniejsze, dla głodnych znajdą się też zakąski, a dla hazardzistów automat do gry. Przybarowe hokery są bardzo wygodne, jeszcze nigdzie nie siedziało mi się tak dobrze przy barze jak tam. A siedziałem już tu i ówdzie. Ceny nie odbiegają znacznie od średniej. 

Lokal idealnie nadaje się do oglądania transmisji  meczów i innych wydarzeń sportowych, dzięki pięciu telewizorom żadna akcja nie ujdzie uwadze. Muzycznie nie ma rewelacji, uszy gości raczone są radiowymi przebojami, tymi sprzed lat i tymi, które słychać na okrągło wszędzie. Mimo wszystko warto odwiedzić. 

ul. Bogusławskiego 93

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

mic

bookshelf

globe

music

How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog