Eter

Niewątpliwie jest to jedno z ciekawszych miejsc imprezowo - kulturalnych we Wrocławiu. Ten kilkupiętrowy kolos otwarty jest od 2. X. 2010 i wiele wskazuje na to, że nie będzie tylko kolejną efemerydą, ale na trwałe wpisze się w krajobraz miasta, choć pewnie niełatwo będzie utrzymać wysoką frekwencję. Ze swoją specyfiką Eter aspiruje do miana mekki melomanów i audiofili wrocławskich.

Klub mieści się ok. 20 metrów pod ziemią. Wystrój wnętrza jest bardzo elegancki, jednak daleko mu do przesadnego przepychu. Dominują kontrastowe połączenia barw ciemnych (fioletu, szarości) z niewielką domieszką białego. Na głównym, dostępnym dla wszystkich piętrze znajduje się sala, która ma pomieścić ok. 2000 osób, co jak na klub jest dużym osiągnięciem. Sala ta posiada również obszerną antresolę na 300 osób oraz trzy bary. Parkiet poprzecinany gdzieniegdzie filarami jest chyba obecnie jednym z największych w mieście.

 

W całym lokalu barów jest łącznie pięć, do tego dwie kolejne sale z oddzielnymi parkietami oraz mnóstwo lóż, chillout room i vip room za szklanymi ścianami, gdzie gra inna muzyka niż w main roomie. Taka pojemność świadczy o tym, że będą tu organizowane duże koncerty i eventy (wystawy, targi samochodowe, konferencje, aukcje dzieł sztuki, pokazy mody), zwłaszcza, że także zaplecze logistyczne jest profesjonalne (rampy, winda, itp.). W weekendy natomiast Eter funkcjonuje jako klub nocny, jednocześnie będąc areną wielu ciekawych koncertów wykonawców polskich i zagranicznych. W czwartki odbywają sie imprezy uczelniane, na które darmowy wstęp mają studenci tychże. W lokalu można usłyszeć takie gatunki muzyczne jak: house, funky, drum 'n' bass, r'n'b, jazz i rock.

Tajemnicą poliszynela jest, że Eter posiada jeszcze inne piętra lecz nie do dyspozycji zwykłego klienta. Trzeba przyznać, że klub jest w pełni multimedialny, akustyka, oświetlenie i zwłaszcza nagłośnienie jest naprawdę na najwyższym poziomie. Jednak za luksus i wysoki poziom trzeba płacić, dlatego ceny nie są tu najniższe, ale jak wiadomo nie od dziś- społeczeństwo nam się bogaci, więc w Eterze spotkać będzie można zarówno nuworyszy, jak i studentów. I jeszcze rzecz rzadko spotykana w Polsce (na szczęście powoli się to zmienia) - ochrona jest kulturalna. Wstęp dla osób powyżej 21 roku życia.

  • More Articles...

  Gdzie zjeść

  • Miód Malina

   Miód Malina Podczas ostatniego pobytu w domu handlowym Renoma zauważyłem nowo powstały lokal o jakże...

  • Pod Złotym Psem

   Pod Złotym PsemWitajcie moi drodzy czytelnicy! Parę dni temu wybrałem się do Rynku w celu sprawdzenia kolejnej...

  • Globetrotter

   Globetrotter   Lokal Globetrottermieści się przy ulicy Garbary 5, prawie na rogu z ul. Odrzańską. Serwuje on...

  • Pogaduchy Cafe

   Pogaduchy Cafe Zapraszamy na pogaduchy przy relaksujących dźwiękach, pyszną kawę, szeroki wybór herbat, domowe...

  • Le Bistrot Parisien

   Le Bistrot ParisienWrocław posiada wiele ciekawych restauracji jednak w głównej mierze przed oczami przewijają się nam lokale...

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

mic

bookshelf

globe

music

How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog