Eter

Niewątpliwie jest to jedno z ciekawszych miejsc imprezowo - kulturalnych we Wrocławiu. Ten kilkupiętrowy kolos otwarty jest od 2. X. 2010 i wiele wskazuje na to, że nie będzie tylko kolejną efemerydą, ale na trwałe wpisze się w krajobraz miasta, choć pewnie niełatwo będzie utrzymać wysoką frekwencję. Ze swoją specyfiką Eter aspiruje do miana mekki melomanów i audiofili wrocławskich.

Klub mieści się ok. 20 metrów pod ziemią. Wystrój wnętrza jest bardzo elegancki, jednak daleko mu do przesadnego przepychu. Dominują kontrastowe połączenia barw ciemnych (fioletu, szarości) z niewielką domieszką białego. Na głównym, dostępnym dla wszystkich piętrze znajduje się sala, która ma pomieścić ok. 2000 osób, co jak na klub jest dużym osiągnięciem. Sala ta posiada również obszerną antresolę na 300 osób oraz trzy bary. Parkiet poprzecinany gdzieniegdzie filarami jest chyba obecnie jednym z największych w mieście.

 

W całym lokalu barów jest łącznie pięć, do tego dwie kolejne sale z oddzielnymi parkietami oraz mnóstwo lóż, chillout room i vip room za szklanymi ścianami, gdzie gra inna muzyka niż w main roomie. Taka pojemność świadczy o tym, że będą tu organizowane duże koncerty i eventy (wystawy, targi samochodowe, konferencje, aukcje dzieł sztuki, pokazy mody), zwłaszcza, że także zaplecze logistyczne jest profesjonalne (rampy, winda, itp.). W weekendy natomiast Eter funkcjonuje jako klub nocny, jednocześnie będąc areną wielu ciekawych koncertów wykonawców polskich i zagranicznych. W czwartki odbywają sie imprezy uczelniane, na które darmowy wstęp mają studenci tychże. W lokalu można usłyszeć takie gatunki muzyczne jak: house, funky, drum 'n' bass, r'n'b, jazz i rock.

Tajemnicą poliszynela jest, że Eter posiada jeszcze inne piętra lecz nie do dyspozycji zwykłego klienta. Trzeba przyznać, że klub jest w pełni multimedialny, akustyka, oświetlenie i zwłaszcza nagłośnienie jest naprawdę na najwyższym poziomie. Jednak za luksus i wysoki poziom trzeba płacić, dlatego ceny nie są tu najniższe, ale jak wiadomo nie od dziś- społeczeństwo nam się bogaci, więc w Eterze spotkać będzie można zarówno nuworyszy, jak i studentów. I jeszcze rzecz rzadko spotykana w Polsce (na szczęście powoli się to zmienia) - ochrona jest kulturalna. Wstęp dla osób powyżej 21 roku życia.

  • More Articles...

  Gdzie zjeść

  • Masala Grill & Bar

   Masala Grill & BarMasala – jest to wywodzący się z Indii mix wielu orientalnych przypraw, które dodają magii nawet...

  • ToGo Sushi

   ToGo Sushi To fakt, zostałem fanem sushi, nie wiem dlaczego i nie staram się tego wyjaśniać, ale tak po...

  • Słodkie Czary Mary

   Słodkie Czary Mary PIERWSZA MANUFAKTURA KERMELKÓW I LIZAKÓW NA DOLNYM ŚLĄSKU -nasza mini fabryczka, w której 100%...

  • Kuchniawrocławska.pl

   Kuchnia Wrocławska. Znajdziemy tu wszelkiego rodzaju dania, od przekąsek zaczynając a na zestawach...

  • Le Bistrot Parisien

   Le Bistrot ParisienWrocław posiada wiele ciekawych restauracji jednak w głównej mierze przed oczami przewijają się nam lokale...

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

mic

bookshelf

globe

music

How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog