Dymek z papierosa

Nie można tego lokalu nazwać typowym klubem, choć jakiś parkiet tu jest. Nazwijmy go dużym pubem. Nazwa "Dymek..." jest jak najbardziej adekwatna do atmosfery wewnątrz- gęstej i dusznej.

Pub ten znajduje się na ul. Ruskiej, w tej samej bramie co np. Niskie Łąki. Jest to zwykłe miejce do posiedzenia - bez fajerwerków. Po schodach w dół i jesteśmy w piwnicznej sali z barem, stolikami, ławkami i wcześniej wspomnianym małym parkietem.

Mnie miejsce to sążnie rozczarowało, począwszy od muzyki (na jednej imprezie leciał mix - od Kazika po Britney Spears, od Haddawaya po Republikę - co najmniej dziwny dobór), poprzez oblegany bar, na samych barmankach skończywszy (nie sprzedały mi piwa, gdy chciałem zapłacić monetami drobniejszymi niż złotówka).

Ale wiadomo- są gusta i guściki. Piwo trochę tańsze niż gdzie indziej, drinki jak wszędzie. Na plus lokalu działa to, że promują nieznane szerzej zespoły, od czasu do czasu zapraszając je na swą scenę. Czasem organizowane są tu również występy młodych grup kabaretowych.

Ogólnie pubik ten to ostateczność, dla bardzo zdeterminowanych, gdy wszystkie inne miejsca są wypełnione po brzegi lub gdy brakuje pomysłów. • More Articles...

  Gdzie zjeść

  • Le Bistrot Parisien

   Le Bistrot ParisienWrocław posiada wiele ciekawych restauracji jednak w głównej mierze przed oczami przewijają się nam lokale...

  • Misz Masz Bar

   Bar Misz Masz to alternatywa dla drogich restauracji znajdujących się w okolicach rynku. Jest to...

  • Globetrotter

   Globetrotter   Lokal Globetrottermieści się przy ulicy Garbary 5, prawie na rogu z ul. Odrzańską. Serwuje on...

  • Margoteria

   Margoteria lub Bistro Margo to kawiarnia i restauracja mieszcząca się przy pl. Solidarności w budynku...

  • Braziliana

   Braziliana Witajcie drodzy Wrocławianie. Ostatnio wybrałem się do restauracji brazylijskiej "Braziliana"...

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

mic

bookshelf

globe

music

How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog