Dymek z papierosa

Nie można tego lokalu nazwać typowym klubem, choć jakiś parkiet tu jest. Nazwijmy go dużym pubem. Nazwa "Dymek..." jest jak najbardziej adekwatna do atmosfery wewnątrz- gęstej i dusznej.

Pub ten znajduje się na ul. Ruskiej, w tej samej bramie co np. Niskie Łąki. Jest to zwykłe miejce do posiedzenia - bez fajerwerków. Po schodach w dół i jesteśmy w piwnicznej sali z barem, stolikami, ławkami i wcześniej wspomnianym małym parkietem.

Mnie miejsce to sążnie rozczarowało, począwszy od muzyki (na jednej imprezie leciał mix - od Kazika po Britney Spears, od Haddawaya po Republikę - co najmniej dziwny dobór), poprzez oblegany bar, na samych barmankach skończywszy (nie sprzedały mi piwa, gdy chciałem zapłacić monetami drobniejszymi niż złotówka).

Ale wiadomo- są gusta i guściki. Piwo trochę tańsze niż gdzie indziej, drinki jak wszędzie. Na plus lokalu działa to, że promują nieznane szerzej zespoły, od czasu do czasu zapraszając je na swą scenę. Czasem organizowane są tu również występy młodych grup kabaretowych.

Ogólnie pubik ten to ostateczność, dla bardzo zdeterminowanych, gdy wszystkie inne miejsca są wypełnione po brzegi lub gdy brakuje pomysłów.The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

mic

bookshelf

globe

music

How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog