depilacja laserowa wrocław

Lokal znajduje się na ul. Ruskiej w podwórku, do którego wchodzi się przez arkady. Ten zaułek, od dawna będący alternatywą dla Pasażu Niepolda zyskał mocnego gracza w postaci klubu, który jest świetnym miejscem na każdego rodzaju spotkania.

Czarny Kot urządzony jest z pomysłem. Koncept polega na połączeniu audiofilsko - muzycznych pasji z nowoczesną sztuką. Czerwone ściany lokalu upstrzone są więc zdjęciami, okładkami płyt, magazynów muzycznych i plakatami z koncertów. Są okładki z „Rolling Stone’a” i „Metal Hammera”, są obwoluty płyt Jimmiego Hendrixa, Jamesa Browna czy Pendulum, są plakaty z Bobem Marleyem oraz wycinki z pism muzycznych na ścianach toalet. Oczywiście pełno tu motywów z tytułowym „chat noir” na lampach, drzwiach (tych prowadzących do toalet i tych po prostu wystających ze ścian) oraz meblach. Uzupełnieniem wystroju, a raczej architektury wnętrza są abstrakcyjne, złocone płaskorzeźby przedstawiające słońca i twarze oraz surrealistyczne malowidła ścienne. To wszystko sprawia, że po prostu jest na czym „zawiesić oko”, oczywiście poza barmankami. Masa detali i wypełniona przestrzeń powodują poczucie przytulności, a lokal wcale taki mały nie jest. Znajdują się tu zarówno wygodne stare kanapy i loże dla większych grup, jak i stoliki dla dwojga na romantyczne wieczory. Można posiedzieć też na antresoli, skąd widać cały pub.

Czarny Kot ma przede wszystkim stwarzać warunki do dobrej zabawy. Atmosfera panująca tu sprzyjać ma zarówno kameralnym spotkaniom jak i większym imprezom w gronie znajomych. Muzycznie w tygodniu dominuje rock,polska muzyka i latino  jak i te nowsze znane ze stacji radiowych.W poniedziałki co tydzień organizowane są spotkania Couch Surfingu,w środy mamy organizowane salsoteki a w czwartki imprezy studenckie lub inne tematyczne.Od środy pub przeistacza się w klub. W piątki i soboty zabawa toczy się przy rytmach przebojów z lat ’70, ’80 i ’90 - tych oraz latino, reggaeton czy cumbii . Na jednej imprezie usłyszeć można więc Michaela Jacksona, Daft Punk, Shakiry, Daddy Yankee, Pidżama Porno czy Kayah. Innymi eventy ,które są organizowane to teatry improwizacji ,kina hiszpańskie, spotkania hiszpańskie czy koncerty na żywo.Wstęp jest zawsze darmowy, klub posiada szatnie oraz palarnie. Typowej ochrony nie ma, jest przyjaźnie wyglądający pan, dbający o bezpieczną i kulturalną zabawę. Czarny Kot „pokazuje pazury” codziennie od 18:00, a otwarty jest do ostatniego klienta.

Cenowo pub nie odbiega zasadniczo od standardów centrum miasta, choć specjalnie drogo nie jest. Piwo kosztuje od 7 zł, drinki od 8 zł. Bar jest dobrze zaopatrzony i ma bogatą kartę koktajli – do wyboru jest kilkanaście odmian mojito, a także obowiązkowe pozycje wśród drinków (tzw. „barmany”, „Krwawa Mary” czy caipirinha). W czasie tygodnia można tu liczy na promocje ,o których bar informuje na funpag'u na facebook'u.Jubilaci, którzy świętują tu swoje urodziny otrzymują gratis drinki na bazie szampana. Personel zapewnia, że Kot to idealne miejsce by się zrelaksować i  dobrze zabawić. Czy tak jest rzeczywiście? Najlepiej sprawdzić samemu.
 

INFO CZARNY KOT

ul. Ruska 47/48a
 
Dla palących: jest palarnia 
LOŻA VIP: rezerwacje za opłatą 300 złotych - kwota do wykorzystania na barze. Jest to wnęka na scenie po prawej stronie baru.

 english flag

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

mic

bookshelf

globe

music

How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog