Common

Otwarty w miejscu dawnego Speedwaya, pub Common skierowany jest trochę do innej publiki niż poprzednik. Nie obejrzy się tu żużlowego wyścigu, meczu, ani innego wydarzenia sportowego. Szyld pubu oraz wnętrze wskazują na to, że właściciele chcieli stworzyć namiastkę eleganckiego klubu, wykorzystując niewielką przestrzeń "podnasypowego" lokalu.
 
Wystrój wnętrza jest schludny, oszczędny, chłodny i minimalistyczny. Stonowane kolory i barwne jak na pub oświetlenie tworzą rzadko spotykane pod nasypem połączenie. Szaro - metaliczne ściany, fototapety z panoramą Manhattanu oraz rampowe światła sprawiają, że pub ten istotnie różni się od innych na ulicy Bogusławskiego. Nie ma tu drewnianych krzeseł i ławek, są za to nowe, miękkie kanapy i loże. Większość wygodnych krzeseł pokryta jest materiałem w krowie łaty niczym w "stuningowanym" polonezie rocznik '93. Mało jest trochę miejsc siedzących przy barze - właściwie to jest tylko jedno. Niestety "leży" też planowanie przestrzenne, bo takie ustawienie lóż jak w Common ma sens tylko przy założeniu, że gośćmi będą duże grupy. W przypadku, gdy przyjdzie kilka par lub mniejszych grupek pojawia się problem, bo trzeba się dosiadać do obcych. 
 
Plusem pubu są niskie ceny, oraz radiowa, zaskakująco mało plastikowa muzyka (co po pierwszym kontakcie z lokalem nie jest takie oczywiste). W zależności od dnia jest nastrojowo i cicho lub przebojowo i głośno.
 • More Articles...

  Gdzie zjeść

  • Barka Tumska

   Barka Tumska ma 3 pokłady. Pokład górny - taras widokowy czynny w sezonie letnim przewidziany dla około 60...

  • Kuchniawrocławska.pl

   Kuchnia Wrocławska. Znajdziemy tu wszelkiego rodzaju dania, od przekąsek zaczynając a na zestawach...

  • Le Bistrot Parisien

   Le Bistrot ParisienWrocław posiada wiele ciekawych restauracji jednak w głównej mierze przed oczami przewijają się nam lokale...

  • Wook

   Wook Tym razem odwiedziłem lokal, specjalizujący się w kuchni chińskiej - Wook. Knajpa mieści się na...

  • Appetito - pizzeria & restauracja

   Appetito mieści się w tajemniczym staroniemieckim zakątku Wrocławia, na ulicy Lwowskiej. W tej...

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

mic

bookshelf

globe

music

How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog