Coffee Planet

Klubokawiarnia Coffe Planet otwiera przed nami swoją kosmiczną przestrzeń, swój rąbek wszechświata, w gustownym stylu i smaku. To miejsce nie zasypia w nocy, ale zaczyna się budzić po porannych i popołudniowych godzinach.

Istniejącą już od pewnego czasu ,,Planeta” nie jest trudna do zlokalizowania, gdyż tętni życiem w Rynku, w ,,Pasażu pod Błękitnym Słońcem”.  Główną część klienteli stanowią ludzie młodzi, zatrzymujący się tutaj na kawie czy dobrym drinku

 Wnętrze składa się z trzech pomieszczeń, w tym jednego dla palących. Pomimo tego te trzy dość duże pokoje łączą się w jedną, spójną całość. W głównym pomieszczeniu znajdują się wysokie krzesła i stoliki, w pomieszczeniu drugim, przypominającym chillout room, zaś duże wygodne sofy i fotele. Wszędzie na ścianach widnieją obrazy i dzieła systematycznie zmieniane. Tworzy się tam coś na zasadzie małej galerii sztuki, promującej młodych twórców. Przestrzeń spowita jest w barwach czerni i bieli, co kreuje efekt nowoczesny, gustowny i chłodny. Muzyka w lokalu jest dość głośna, co może niektórym przeszkadzać, ale z drugiej strony pozwala na poczucie nieskrępowania podczas rozmowy przy stoliku.

Poziom -1 przeznaczony jest dla palących i, bardziej niż góra, przypomina klub. Dość niewiele miejsca, klimat i... ciemność. Delikatne światła oświetlają jedynie bar, w którym można znaleźć różne rodzaje alkoholi.

Menu to jeden z mocniejszych punktów tego lokalu. Wiele napoi na ciepło i zimno. Alkoholowych i bezalkoholowych. Większość kaw (można wybrać z mlekiem sojowym, co zdecydowanie jest kuszącą ofertą dla alergików lub wegan), gorących czekolad oraz smoothies stoi na wysokim poziomie i nie można wiele im zarzucić. W „Coffee Planet” nie poczujecie także głodu, gdyż wybór deserów i ciast jest wystarczający. Tarta owocowa i Tiramisu nie pozostawiają wiele do życzenia.

Obsługa ma lepsze i gorsze dni, może się więc zdarzyć, że na przyjęcie zamówienia czy rachunek będziecie musieli poczekać dłuższą chwilę. Małym wynagrodzeniem może być to, że kelnerzy i kelnerki są bardzo uprzejmi.

 • More Articles...

  Gdzie zjeść

  • ToGo Sushi

   ToGo Sushi To fakt, zostałem fanem sushi, nie wiem dlaczego i nie staram się tego wyjaśniać, ale tak po...

  • Wook

   Wook Tym razem odwiedziłem lokal, specjalizujący się w kuchni chińskiej - Wook. Knajpa mieści się na...

  • Barka Tumska

   Barka Tumska ma 3 pokłady. Pokład górny - taras widokowy czynny w sezonie letnim przewidziany dla około 60...

  • Słodkie Czary Mary

   Słodkie Czary Mary PIERWSZA MANUFAKTURA KERMELKÓW I LIZAKÓW NA DOLNYM ŚLĄSKU -nasza mini fabryczka, w której 100%...

  • Art. Hotel

   Art Hotel to miejsce magiczne i wyjątkowe. Elegancki i stylowy hotel, położony w urokliwym zakątku...

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

mic

bookshelf

globe

music

How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog