Brooklyn Club

Biorąc pod uwagę nazwę, nietrudno domyślić się jaki klimat panuje w klubie z ul. Piotra Skargi. Jest to miejsce spotkań miłośników czarnych rytmów rodem nie tylko z Wielkiego Jabłka. Faktem jest, że hip-hop tu rządzi, nie tylko ten ze Stanów. Zresztą wcześniej był tu klub Flow, również zakorzeniony w rapowej stylistyce.

Brooklyn Club w porównaniu do poprzednika jest surowszy, bliżej mu do undergroundowych miejscówek Harlemu i Bronxu, w których rap się rodził, niż do glamowych klubów, ociekających przepychem i połyskujących złotymi łańcuchami. Jest podziemnie, ciemnawo i mimo dużej powierzchni lokalu czuć tu piwniczny ścisk (choć nie uważam by był to minus), wytworzony przez grube ceglane ściany i wąskie przejścia. Brooklyn to tak naprawdę trzy pomieszczenia plus ogródek zewnętrzny. W głównym znajduje się bar (podświetlony ledowo) i kilka loż, w kolejnym jest więcej boksów i stolików oraz dostęp do sceny od boku. Ostatnie z pomieszczeń, z osobnym barem to zarazem sala sceniczna przeznaczona na koncerty i miejsce do potańczenia przy imprezach kręconych przez didżejów. Parkiet jest spory, dobrze nagłośniony i nieźle oświetlony.

Brooklyn stoi koncertami i kilka razy w miesiącu można oglądać tu postacie z rodzimej sceny rapowej. Oprócz imprez czysto hiphopowych mają miejsce tu wieczory gdy styl ten miesza się z funkiem, dancehallem, reggaton i r'n'b.

ul. Piotra Skargi 18

 

 • More Articles...

  Gdzie zjeść

  • Pergola

   W przyjaznym otoczeniu Hali Stulecia, Parku Szczytnickiego i kompleksu ogrodowo - rekreacyjnego, gdzie...

  • Barka Tumska

   Barka Tumska ma 3 pokłady. Pokład górny - taras widokowy czynny w sezonie letnim przewidziany dla około 60...

  • Majka Bar

   Majka Bar to typowo robotniczo - studencki lokal. Nie potrzebujemy zbyt wiele pieniędzy by najeść...

  • Dwie Małpy

   Małpi coffeeshop przy ulicy Ruskiej 10 we Wrocławiu. Małpy z natury są radosne i lubią...

  • Gospoda

   Wrocław niestety nie grzeszy ilością lokali serwujących typową polską kuchnię, tym bardziej w...

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

mic

bookshelf

globe

music

How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog