Brooklyn Club

Biorąc pod uwagę nazwę, nietrudno domyślić się jaki klimat panuje w klubie z ul. Piotra Skargi. Jest to miejsce spotkań miłośników czarnych rytmów rodem nie tylko z Wielkiego Jabłka. Faktem jest, że hip-hop tu rządzi, nie tylko ten ze Stanów. Zresztą wcześniej był tu klub Flow, również zakorzeniony w rapowej stylistyce.

Brooklyn Club w porównaniu do poprzednika jest surowszy, bliżej mu do undergroundowych miejscówek Harlemu i Bronxu, w których rap się rodził, niż do glamowych klubów, ociekających przepychem i połyskujących złotymi łańcuchami. Jest podziemnie, ciemnawo i mimo dużej powierzchni lokalu czuć tu piwniczny ścisk (choć nie uważam by był to minus), wytworzony przez grube ceglane ściany i wąskie przejścia. Brooklyn to tak naprawdę trzy pomieszczenia plus ogródek zewnętrzny. W głównym znajduje się bar (podświetlony ledowo) i kilka loż, w kolejnym jest więcej boksów i stolików oraz dostęp do sceny od boku. Ostatnie z pomieszczeń, z osobnym barem to zarazem sala sceniczna przeznaczona na koncerty i miejsce do potańczenia przy imprezach kręconych przez didżejów. Parkiet jest spory, dobrze nagłośniony i nieźle oświetlony.

Brooklyn stoi koncertami i kilka razy w miesiącu można oglądać tu postacie z rodzimej sceny rapowej. Oprócz imprez czysto hiphopowych mają miejsce tu wieczory gdy styl ten miesza się z funkiem, dancehallem, reggaton i r'n'b.

ul. Piotra Skargi 18

 

 • More Articles...

  Gdzie zjeść

  • Bar 2 Point

   Lokal od 6 lat przygotowuje pyszne posiłki, robiąc to z pasją, zaangażowaniem i myślą o Was....

  • Monsieur cafe

   Monsieur cafe Monsieur to knajpa utrzymana w stylu francuskim, jednak bez zbędnego francuskiego nadęcia. Francja z...

  • Słodkie Czary Mary

   Słodkie Czary Mary PIERWSZA MANUFAKTURA KERMELKÓW I LIZAKÓW NA DOLNYM ŚLĄSKU -nasza mini fabryczka, w której 100%...

  • Le Bistrot Parisien

   Le Bistrot ParisienWrocław posiada wiele ciekawych restauracji jednak w głównej mierze przed oczami przewijają się nam lokale...

  • ToGo Sushi

   ToGo Sushi To fakt, zostałem fanem sushi, nie wiem dlaczego i nie staram się tego wyjaśniać, ale tak po...

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

mic

bookshelf

globe

music

How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog