Bałagan

Bałagan, nie budzi pozytywnych odczuć. Jednakże po wizycie w knajpie Bałagan na ul. Bogusławskiego 87 na pewno w pamięci nie pozostaną negatywne wrażenia. Nazwa jest jak najbardziej adekwatna, ale należy ją raczej interpretować jako artystyczny nieład, przemyślany i twórczo zrealizowany.

Po wejściu do środka wydaje się jakbyśmy trafili na strych w starym domu dziadków. Podziwiać możemy niezliczoną ilość rekwizytów umieszczonych w kątach, na ścianach czy pod sufitem. Akordeony, wiekowe radio, urządzenie do gry w lotki, modele balonów, czajniki, ramy obrazów, lustra w metalowych okuciach to tylko niewielki ułamek znajdujących się w lokalu przedmiotów. Każdy ma pewnie swoją historię, której odgadywanie mogłoby być tematem niejednej dysputy. Dodatkowego uroku dodają rozciągające się pod sklepieniem pajęczyny – pierwotnie była to halloweenowa dekoracja, jednakże pozostawiono je, ze względu na fakt idealnego wkomponowania w wystrój pubu. I słusznie!

Lokal gabarytowo nie jest za wielki, ale dzięki swej kameralności daje poczucie ciepła i intymności, dlatego też idealnie nadaje się na romantyczną randkę, czy spotkanie w gronie znajomych. W rogu pubu znajduje się stylowy drewniany bar oferujący czeskie piwo i różnorakie inne trunki. Dzięki dużemu telewizorowi (jedynemu wyróżniającemu się nowoczesnością sprzętowi) mamy możliwość oglądania transmisji z wydarzeń sportowych. Pub Bałagan to miejsce niezwykle klimatyczne i oryginalne. Na pewno niejednemu przypadnie do gustu! Tylko jeśli staniecie się stałym klientem, to nie zapominajcie sprzątać we własnym lokum, bo jedyny pozytywny bałagan to Bałagan na Bogusławskiego.

 
 • More Articles...

  Gdzie zjeść

  • Le Bistrot Parisien

   Le Bistrot ParisienWrocław posiada wiele ciekawych restauracji jednak w głównej mierze przed oczami przewijają się nam lokale...

  • Margoteria

   Margoteria lub Bistro Margo to kawiarnia i restauracja mieszcząca się przy pl. Solidarności w budynku...

  • BLT & Flatbreads

   BLT & FlatbreadsJakiś czas temu, w porze lunchu odwiedziłem lokal BLT & Flatbreads mieszczący się na rogu ulicy...

  • Agawa

   Restauracja Agawa położona jest w zaciszu wrocławskiego Parku Południowego przy ulicy...

  • Pergola

   W przyjaznym otoczeniu Hali Stulecia, Parku Szczytnickiego i kompleksu ogrodowo - rekreacyjnego, gdzie...

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

mic

bookshelf

globe

music

How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog