Bałagan

Bałagan, nie budzi pozytywnych odczuć. Jednakże po wizycie w knajpie Bałagan na ul. Bogusławskiego 87 na pewno w pamięci nie pozostaną negatywne wrażenia. Nazwa jest jak najbardziej adekwatna, ale należy ją raczej interpretować jako artystyczny nieład, przemyślany i twórczo zrealizowany.

Po wejściu do środka wydaje się jakbyśmy trafili na strych w starym domu dziadków. Podziwiać możemy niezliczoną ilość rekwizytów umieszczonych w kątach, na ścianach czy pod sufitem. Akordeony, wiekowe radio, urządzenie do gry w lotki, modele balonów, czajniki, ramy obrazów, lustra w metalowych okuciach to tylko niewielki ułamek znajdujących się w lokalu przedmiotów. Każdy ma pewnie swoją historię, której odgadywanie mogłoby być tematem niejednej dysputy. Dodatkowego uroku dodają rozciągające się pod sklepieniem pajęczyny – pierwotnie była to halloweenowa dekoracja, jednakże pozostawiono je, ze względu na fakt idealnego wkomponowania w wystrój pubu. I słusznie!

Lokal gabarytowo nie jest za wielki, ale dzięki swej kameralności daje poczucie ciepła i intymności, dlatego też idealnie nadaje się na romantyczną randkę, czy spotkanie w gronie znajomych. W rogu pubu znajduje się stylowy drewniany bar oferujący czeskie piwo i różnorakie inne trunki. Dzięki dużemu telewizorowi (jedynemu wyróżniającemu się nowoczesnością sprzętowi) mamy możliwość oglądania transmisji z wydarzeń sportowych. Pub Bałagan to miejsce niezwykle klimatyczne i oryginalne. Na pewno niejednemu przypadnie do gustu! Tylko jeśli staniecie się stałym klientem, to nie zapominajcie sprzątać we własnym lokum, bo jedyny pozytywny bałagan to Bałagan na Bogusławskiego.

 
 • More Articles...

  Gdzie zjeść

  • Agawa

   Restauracja Agawa położona jest w zaciszu wrocławskiego Parku Południowego przy ulicy...

  • Wook

   Wook Tym razem odwiedziłem lokal, specjalizujący się w kuchni chińskiej - Wook. Knajpa mieści się na...

  • Va Bene

   Va Bene Restauracja Va Bene umiejscowiona jest w Rynku pod numerem 51. Lokal ten specjalizuje się w kuchni...

  • Hotel Lothus

   Hotel Lothus Hotel Saigon był punktem charakterystycznym na mapie Wrocławia. Hotelowa restauracja była wręcz...

  • Kuchniawrocławska.pl

   Kuchnia Wrocławska. Znajdziemy tu wszelkiego rodzaju dania, od przekąsek zaczynając a na zestawach...

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

mic

bookshelf

globe

music

How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog