Artzat Cafe

Artzat to kawiarnia i pub w jednym położona w północnej części uliczek wokół Rynku, na niedawno odremontowanej ul. Malarskiej. MIejsce to mimo tego, że położone jest lekko na uboczu ma swoją wierną klientelę, zarówno w dzień jak i wieczorami. 

Lokal ten jest bardzo klimatyczny i stylowy, urządzony na wzór eleganckich pubów brytyjskich, gdzie spokojnie można usiąść, zrelaksować się i pogadać przy piwku vel kawce. Wnętrze utrzymane jest w stylistyce retro, z wygodnymi kanapami, starymi fotografiami na ścianach, drewnianymi meblami wypucowanymi na wysoki połysk i Panem za barem w schludnym wdzianku, które dodaje klasy i powagi.

Oprócz pomieszczenia głównego Artzat posiada dużą palarnię, a właściwie drugą salę, w której dozwolone jest puszczanie dymka i pykanie fajki. Z artystycznych wtrętów jakich spodziewać by się można wnosząc po nazwie pubu dostrzegłem pewien zamierzony nieład i bohomazy na ścianie przy barze, które zrobione są "legalnie" i wygląda na to, że każdy klient może coś po sobie zostawić. Ciekawy pomysł, skraca dystans.

W ofercie kawiarni są czeskie i polskie piwa w standardowych cenach oraz kilka rodzajów kaw, które oprócz tego że smakują to i wyglądają. Zagryźć je można ciastem, sałatkami lub tostami. Muzyka puszczana jest cicho, by nie zagłuszać rozmów. W Artzat jest też darmowe wi-fi.

 • More Articles...

  Gdzie zjeść

  • Gospoda

   Wrocław niestety nie grzeszy ilością lokali serwujących typową polską kuchnię, tym bardziej w...

  • Michiko Sushi Roll

   Michiko Sushi Roll Dawno nie ukazała się żadna notka, ale zrozumcie, smakosz też ma swoje życie prywatne. Niemniej,...

  • BLT & Flatbreads

   BLT & FlatbreadsJakiś czas temu, w porze lunchu odwiedziłem lokal BLT & Flatbreads mieszczący się na rogu ulicy...

  • Monsieur cafe

   Monsieur cafe Monsieur to knajpa utrzymana w stylu francuskim, jednak bez zbędnego francuskiego nadęcia. Francja z...

  • Le Bistrot Parisien

   Le Bistrot ParisienWrocław posiada wiele ciekawych restauracji jednak w głównej mierze przed oczami przewijają się nam lokale...

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

mic

bookshelf

globe

music

How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog