Alive

Alive z zewnątrz nie wyróżnia się za specjalnie spośród "nasypowego" natłoku pubów. Wszystko się zmienia, gdy wejdziemy do środka. Moim zdaniem to jedno z najciekawszych miejsc w tym rejonie. Jak ktoś lubi lokale rockowe i w ogóle skupione na muzyce, będzie wniebowzięty.

Wystrój jest taki, jak na lokal koncertowy przystało, z mnóstwem plakatów, starych instrumentów, odtwarzaczy muzyki, butelek, staroci, bibelotów. Przestrzeń zapełniona jest maksymalnie, co naprawdę robi wrażenie. W Alive liczy się przede wszystkim jakość oferowanych usług i muzyka. Co do tej ostatniej to jest ona bardzo różnorodna, od starego rocka, przez heavy metal, punk do reaggae i artpopu.

Za barem wisi monitor, gdzie na okrągło hulają zapisy z historycznych już koncertów festiwalowych (np. Black Sabbath, Guns 'n' Roses, AC/DC, itp.). Co najważniejsze jak sama nazwa wskazuje klub bazuje na koncertach, które odbywają się tu kilkanaście razy w miesiącu. Głównie jest to muzyka alternatywna: od reggae po punkrock, indie rock czy muzykę kameralną. I trzeba przyznać, że jak na tak mały klub, Alive dysponuje dość pokaźną sceną i niezłą akustyką. Lokal oferuje też liczne cykliczne imprezy jak np. bluesowe piątki czy wieczory z jam session. Do dyspozycji klientów są dwie sale, tunele, zaułki które pozwalają na spędzenie czasu zarówno samemu jak i dużym gronem przyjaciół. Ceny są dość przyzwoite, a oprócz napitku można uraczyć się gorącymi zapiekankami. Klub ma też "swoje" piwo, tańsze i podawane w słoikach. W cieplejsze miesiące oczywiście dostępny jest też ogródek. 

 

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

mic

bookshelf

globe

music

How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog