Alive

Alive z zewnątrz nie wyróżnia się za specjalnie spośród "nasypowego" natłoku pubów. Wszystko się zmienia, gdy wejdziemy do środka. Moim zdaniem to jedno z najciekawszych miejsc w tym rejonie. Jak ktoś lubi lokale rockowe i w ogóle skupione na muzyce, będzie wniebowzięty.

Wystrój jest taki, jak na lokal koncertowy przystało, z mnóstwem plakatów, starych instrumentów, odtwarzaczy muzyki, butelek, staroci, bibelotów. Przestrzeń zapełniona jest maksymalnie, co naprawdę robi wrażenie. W Alive liczy się przede wszystkim jakość oferowanych usług i muzyka. Co do tej ostatniej to jest ona bardzo różnorodna, od starego rocka, przez heavy metal, punk do reaggae i artpopu.

Za barem wisi monitor, gdzie na okrągło hulają zapisy z historycznych już koncertów festiwalowych (np. Black Sabbath, Guns 'n' Roses, AC/DC, itp.). Co najważniejsze jak sama nazwa wskazuje klub bazuje na koncertach, które odbywają się tu kilkanaście razy w miesiącu. Głównie jest to muzyka alternatywna: od reggae po punkrock, indie rock czy muzykę kameralną. I trzeba przyznać, że jak na tak mały klub, Alive dysponuje dość pokaźną sceną i niezłą akustyką. Lokal oferuje też liczne cykliczne imprezy jak np. bluesowe piątki czy wieczory z jam session. Do dyspozycji klientów są dwie sale, tunele, zaułki które pozwalają na spędzenie czasu zarówno samemu jak i dużym gronem przyjaciół. Ceny są dość przyzwoite, a oprócz napitku można uraczyć się gorącymi zapiekankami. Klub ma też "swoje" piwo, tańsze i podawane w słoikach. W cieplejsze miesiące oczywiście dostępny jest też ogródek. 

 

 • More Articles...

  Gdzie zjeść

  • Michiko Sushi Roll

   Michiko Sushi Roll Dawno nie ukazała się żadna notka, ale zrozumcie, smakosz też ma swoje życie prywatne. Niemniej,...

  • Afryka Lunch & Coctail Bar

   Zapraszamy do miejsca, które uzależnia! Tutaj możesz zanurzyć się w miękkich fotelach i dużych...

  • Globetrotter

   Globetrotter   Lokal Globetrottermieści się przy ulicy Garbary 5, prawie na rogu z ul. Odrzańską. Serwuje on...

  • Agawa

   Restauracja Agawa położona jest w zaciszu wrocławskiego Parku Południowego przy ulicy...

  • Pogaduchy Cafe

   Pogaduchy Cafe Zapraszamy na pogaduchy przy relaksujących dźwiękach, pyszną kawę, szeroki wybór herbat, domowe...

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

mic

bookshelf

globe

music

How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog